INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:21 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zabił matkę, a pocięte ciało ukrył w wersalce

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Policja aresztowała mieszkańca Murmańska, po tym zgłosił zaginięcie matki, informuje agencja Lenta.ru.

38-letni Rosjanin oświadczył, że jego matka w wieku lat 60 nie wróciła na noc do domu. Policja dała początkowo wiarę zgłoszeniu ponieważ mężczyzna aktywnie uczestniczył w poszukiwaniach zaginionej.

- reklama -

Podejrzeń nie wzbudziło także mieszkanie, w którym żyła rodzina. Dopiero wywiad środowiskowy przeprowadzony z sąsiadami ujawnił częste kłótnie pomiędzy matką i synem cierpiącym na alkoholizm.

Wobec tego, że poszukiwania kobiety nie przyniosły rezultatów, policja zatrzymała mężczyznę, który w czasie przesłuchania przyznał się do bestialskiego mordu.

Zabił matkę kuchennym nożem, a następnie podzielił ciało ofiary na części, które zapakował do plastikowych worków, przewiązał taśmą klejącą i ukrył w wersalce.

- reklama -

Gdy ekipa dochodzeniowa otworzyła mebel okazało się wielu fragmentów ciała matki brakuje. Syn zwyrodnialec wynosił systematycznie części zwłok i zakopywał w podmiejskim lesie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecka zabawa w sprawiedliwość

Niemcy bawią się w wymierzanie sprawiedliwości swoim zbrodniarzom. Tak, by nie stała im się za duża krzywda. Dobiegł końca proces...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x