INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:34 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Seks i łapówki w zamian za leczenie HIV

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Szefowie afrykańskiej organizacji wspierającej osoby żyjące z HIV i AIDS domagali się seksu oraz pieniędzy w zamian za dostęp do świadczeń, informuje Reuter.

Exclusive-Global Fund finansujący pomoc chorym opublikował raport, w którym szczegółowo opisuje – nadużywanie władzy oraz krzewienie kultury wykorzystywania seksualnego i finansowego – przez Stowarzyszenie Ludzi Żyjących z HIV w Ghanie.

- reklama -

Przestępstwa seksualne i korupcyjne wykazał audyt działalności stowarzyszenia za lata 2019-2020.

Ghańska policja przesłuchała uczestników programu pomocowego. 43 kobiety zgłosiły wykorzystanie seksualnie, a 9 poszkodowanych fakty wręczania łapówek w zamian za leki.

Reuter przypomina, że Global Fund to grupa rządów i partnerów z sektora prywatnego, która wspiera globalną walkę z chorobami zakaźnymi.

- reklama -

Największym darczyńcą Funduszu są Stany Zjednoczone, które do tej pory przekazały na ten cel 17,6 mld dol. Inni ważni sponsorzy to Wielka Brytania, Francja i Kanada.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx