INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:37 | środa | 30.11.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prokuratura wzywa pracowników Andrew Cuomo

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 listopada

Ostatnia abdykacja w dziejach Polski

25 listopada 1795 r. Gdy podpisywał akt abdykacji, tonął w długach. Po ustąpieniu z tronu, odnalazł się na dworze zaborcy. Zmarł na obcej ziemi. Pytanie,...

Koniecznie przeczytaj

Według „The Wall Street Journal” urzędnicy stanu Nowy Jork będą przesłuchani w ramach dochodzenia na temat ukrywania liczby epidemicznych zgonów w placówkach opieki.

Wśród materiałów poszukiwanych przez prokuraturę znajdują się umowy i informacje o książce, którą Andrew Cuomo kazał zredagować urzędnikom. Promowała walkę gubernatora z covid19.

- reklama -

Z kolei, jak informuje newsmax.com, dochodzenie kryminalne początkowo koncentrowało się na danych, kiedy i gdzie mieszkańcy objęci opieką długoterminową zmarli podczas pandemii. Obecnie śledczy badają ówczesne działania administracyjne Cuomo.

Portal przypomina, że zarówno demokraci, jak i republikanie ze stanowego Kongresu zarzucają gubernatorowi podjęcie błędnej decyzji o umieszczaniu w domach opieki ludzi zakażanych koronawirusem, pomimo ostrzeżeń ekspertów naukowych.

Według byłego prokuratora federalnego Michaela Weinsteina – Jeżeli treści zawarte w książce są niezgodne z tym, co mówił publicznie lub napisał w raporcie o śmiertelności, to Cuomo ma ogromny problem.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak aktywiści wyszli na idiotów i za kulisy

Dwójka aktywistów klimatycznych znowu postanowiła zaprotestować. Tym razem w Hamburgu. Okazało się jednak, że nawet przyklejenie się przerosło ich...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx