INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:27 | niedziela | 25.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prokuratura wzywa pracowników Andrew Cuomo

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Według „The Wall Street Journal” urzędnicy stanu Nowy Jork będą przesłuchani w ramach dochodzenia na temat ukrywania liczby epidemicznych zgonów w placówkach opieki.

Wśród materiałów poszukiwanych przez prokuraturę znajdują się umowy i informacje o książce, którą Andrew Cuomo kazał zredagować urzędnikom. Promowała walkę gubernatora z covid19.

- reklama -

Z kolei, jak informuje newsmax.com, dochodzenie kryminalne początkowo koncentrowało się na danych, kiedy i gdzie mieszkańcy objęci opieką długoterminową zmarli podczas pandemii. Obecnie śledczy badają ówczesne działania administracyjne Cuomo.

Portal przypomina, że zarówno demokraci, jak i republikanie ze stanowego Kongresu zarzucają gubernatorowi podjęcie błędnej decyzji o umieszczaniu w domach opieki ludzi zakażanych koronawirusem, pomimo ostrzeżeń ekspertów naukowych.

Według byłego prokuratora federalnego Michaela Weinsteina – Jeżeli treści zawarte w książce są niezgodne z tym, co mówił publicznie lub napisał w raporcie o śmiertelności, to Cuomo ma ogromny problem.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Franciszek w orkiestrze Tuska?

Po pouczaniu Ukraińców, wspieraniu klimatystów, wprowadzaniu do kościołów Pachamamy, papież Franciszek zabrał się za opiłowanie Polaków. Były czasy, gdy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx