INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:11 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Włochy: firmy i fabryki potrzebują miliarda maseczek miesięcznie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

1 miliard maseczek miesięcznie, 9 tysięcy metrów sześciennych żelu dezynfekującego, 456 milionów rękawiczek – to potrzeby przemysłu i firm we Włoszech, by mogły wznowić działalność po przerwie z powodu pandemii. Dane te przedstawiono na Politechnice w Turynie.

W analizie, przygotowanej na uczelni w stolicy Piemontu, podkreślono ponadto, że wszystkie włoskie zakłady pracy potrzebują dostaw ponad 2 milionów termometrów, aby mogły kontrolować stan zdrowia swoich pracowników.

- reklama -

“Obliczyliśmy potrzeby firm w Piemoncie i uznaliśmy, że aby otrzymać wynik krajowy każdą liczbę należy pomnożyć przez 12” – tak zastosowaną metodę wyjaśnił rektor turyńskiej Politechniki, profesor Guido Saracco.

Rząd Włoch pracuje nad przepisami, na mocy których ma zostać wznowiona praca wielu zakładów i firm, których działalność została zawieszona w marcu w ramach kroków na rzecz zatrzymania szerzenia się koronawirusa. Produkcja oraz inna aktywność biznesowa ma być wznawiana stopniowo, po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa i ochrony.

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!