INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:59 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Izrael przystąpił do ataku. Seria nalotów na palestyńskie kryjówki WIDEO

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Izraelskie samoloty przeprowadziły serię nalotów na kryjówki palestyńskich bojowników w Strefie Gazy. To pierwszy atak od czasu zawarcia kruchego zawieszenia broni w zeszłym miesiącu.

Jak informuje Associated Press, Jerozolima odpowiedziała w ten sposób na ataki balonowe Hamasu, które spowodowały, co najmniej 10 groźnych pożarów w południowym Izraelu.

- reklama -

AP zwraca uwagę, że działania palestyńskie były odwetem za marsz żydowskich ultranacjonalistów przez Wschodnią Jerozolimę zamieszkaną przez Arabów. Setki żydowskich demonstrantów uczciły w ten sposób zdobycie miasta podczas Wojny Sześciodniowej 1967 r.

Manifestanci głośną muzyką, flagami Izraela i pieśniami religijnymi świętowali odzyskanie Jerozolimy. Młodzi uczestnicy marszu skandowali hasła: – Śmierć Arabom! – oraz – Niech twoja wioska spłonie!

Incydenty potępił minister spraw zagranicznych Izraela Yair Lapid, który oświadczył – Rasistowskie hasła są hańbą dla narodu izraelskiego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x