INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:54 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Syn Benjamina Netanjahu zabrał głos ws. konfliktu z Polską. „Obywatele Polski – wiedzcie, że obecny rząd w Izraelu jest nielegalny”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Rząd Izraela skrytykował Polskę za zmiany w Kodeksie postępowania administracyjnego, które uniemożliwią próby wyłudzenia i oszust m.in. w ramach dzikiem reprywatyzacji. Głos w sprawie zabrał nawet syn byłego premiera Izraela, pisząc w serwisie Twitter informację do Polaków.

Obywatele Polski – wiedzcie, że obecny rząd w Izraelu jest nielegalny i nie reprezentuje narodu izraelskiego – napisał na Twittrze Jair Netanjahu.

- reklama -

Jak dodał syn premiera Benjamina Netanjahu, obecny rząd Izraela składa się z “Bractwa Muzułmańskiego oraz małostkowych polityków, którzy złamali wszystkie obietnice dane swoim wyborcom”.

Sprawa dyplomatycznej przepychanki z Izraelem w którą włączyły się nawet Stany Zjednoczone, trwa od ubiegłego czwartku, gdy w Sejmie przegłosowano zmiany w Kodeksie postępowania administracyjnego. W ocenie Izraela, zmiany uniemożliwią ofiarom Holokaustu, odzyskanie zagrabionego mienia.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruszyły masowe kontrole w sklepach. Inspektorzy UOKiK sprawdzą, czy ceny są wystarczająco niskie

Inspektorzy UOKiK monitorują ceny w polskich sklepach. Mają sprawdzić ceny przed planowaną obniżką VAT. We wtorek 1 lutego VAT na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x