INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:47 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Terrorystyczna masakra w stolicy Iraku. Dziesiątki zabitych!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Atak bombowy na przedmieściach Bagdadu zabił 30 i ranił 52 klientów lokalnego targowiska, poinformowała Associated Press.

Do eksplozji ładunku doszło w przeddzień święta Id al-Adha, gdy rynek był pełny kupujących prezenty i artykuły spożywcze.

- reklama -

Do odpowiedzialności za zamach nie przyznało się żadne ugrupowanie terrorystyczne, jednak według AP podobne ataki są specjalnością ISIS.

Premier Iraku Mustafa al-Kadhimi wydał polecenie aresztowania dowódcy jednostki policji, odpowiedzialnego za ochronę targowiska.

AP przypomina, że to już trzeci w tym roku zamach bombowy we wschodnich dzielnicach stolicy Iraku. Obecny atak nastąpił 2 miesiące przed wyborami parlamentarnymi zaplanowanymi na początek października.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x