INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:25 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Neonaziści przejmują władzę na zalanych terenach Niemiec? Policja niemiecka ostrzega i alarmuje

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Policja ostrzega przed aktywnością politycznych ekstremistów i środowisk antyszczepionkowych (Querdenker) w rejonie katastrofy nad rzeką Ahr w Nadrenii-Palatynacie, informuje Deutsche Welle.

Policja w Koblencji poinformowała na Twitterze, że ekstremiści podają się na terenach klęski powodzi za – lokalnych opiekunów.

- reklama -

Jak przekazał rzecznik policji, po miejscowości Ahrweiler, która szczególnie ucierpiała w wyniku powodzi, porusza się były służbowy samochód policyjny z napisem – pojazd pokoju.

Zdaniem politologa Josefa Holnburgera jednym z celów wykorzystania takiego pojazdu jest szerzenie nieufności do władz państwowych.

Ponadto z informacji służb bezpieczeństwa wynika, że w akcje ratunkową w Bad Neuenahr-Ahrweiler angażują się – prominentni przedstawiciele ruchu – Querdenker.

- reklama -

Z kolei dyrektor Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji Thomas Haldenwang potwierdził narastającą aktywność sympatyków ugrupowań nazistowskich – Reichsbürger – (Obywatele Rzeszy) i – Selbstverwalter – którzy nie uznają Republiki Federalnej za państwo, identyfikując się z III Rzeszą.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy szantażują USA

Niemcy domagają się, aby pakiet sankcji wobec Rosji nie zawierał działań wymierzonych w sektor energetyczny. Rząd niemiecki jest gotowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x