INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:19 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Algieria oskarża syjonistów o wywołanie katastrofalnych pożarów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Władze Algierskie oskarżyły syjonistów i sabotażystów z Maroka o podpalenie lasów i śmierć wielu osób, poinformował – The Times of Israel.

Algierskie służb bezpieczeństwa miały zatrzymać podejrzanych – którzy dokonali aktów terroryzmu sponsorowanych przez obce państwa – izraelska gazeta cytuje fragment komunikatu – dodając, że łącznie aresztowano 61 domniemanych sabotażystów.

- reklama -

W związku z tym rząd Algierii uznał Izrael i Maroko za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Syjoniści i marokańscy dywersanci mają być także odpowiedzialni za podżeganie do samosądów.

– The Times of Israel – twierdzi, że 13 sierpnia tłum Algierczyków spalił mężczyznę uznanego za podpalacza, a prowadzone dochodzenie sugeruje, że była to prowokacja.

Gazeta przypomina, że w wyniku klęski żywiołowej w Algierii zginęło ponad 100 mieszkańców, w tym 33 żołnierzy walczących z kataklizmem.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x