INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:12 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Chiny piorą mózgi ekspertom finansowym!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Chińska specjalista ds. inwestycji, która nadzorowała fundusz DCM Ventures o wartości 4 mld dol. zmarła podczas grupowej sesji coachingowej, która wykorzystywała metodę prania mózgu, informuje agencja UPI.

32-letnia dyrektor Wei Meng zasłabła, a następnie zmarła na warsztatach prowadzonych przez pekińską firmę Chengquan Culture. Zapłaciła 11 tys. dol. za trzy sesje treningowe dedykowane specjalistom o wysokich dochodach.

- reklama -

Według UPI, jeden z uczestników ujawnił, że podczas zajęć wywierana jest ogromna presja psychiczna mająca na celu podniesienie wydajności pracy. Jedną z metod stosowanych przez trenerów jest wpędzanie w traumę.

– Działania polegają na tym, że członkowie grupy obrzucają się inwektywami, aż do chwili załamania – powiedział anonimowy uczestnik. Wei Meng postawiono zarzut – niedbania o swoje dzieci.

Z informacji UPI wynika, że warsztaty szkoleniowe z zakresu przywództwa wykorzystują techniki – prania mózgu – aby uczestnicy mogli przyspieszyć kariery.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojenna panika na rosyjskim rynku akcji

Załamanie cen rosyjskich aktywów i tąpniecie moskiewskiej giełdy całkowicie zaskoczyły inwestorów i analityków, alarmuje biznesowy portal RBK. We wtorek 18...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x