INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:18 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Chiny piorą mózgi ekspertom finansowym!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Chińska specjalista ds. inwestycji, która nadzorowała fundusz DCM Ventures o wartości 4 mld dol. zmarła podczas grupowej sesji coachingowej, która wykorzystywała metodę prania mózgu, informuje agencja UPI.

32-letnia dyrektor Wei Meng zasłabła, a następnie zmarła na warsztatach prowadzonych przez pekińską firmę Chengquan Culture. Zapłaciła 11 tys. dol. za trzy sesje treningowe dedykowane specjalistom o wysokich dochodach.

- reklama -

Według UPI, jeden z uczestników ujawnił, że podczas zajęć wywierana jest ogromna presja psychiczna mająca na celu podniesienie wydajności pracy. Jedną z metod stosowanych przez trenerów jest wpędzanie w traumę.

– Działania polegają na tym, że członkowie grupy obrzucają się inwektywami, aż do chwili załamania – powiedział anonimowy uczestnik. Wei Meng postawiono zarzut – niedbania o swoje dzieci.

Z informacji UPI wynika, że warsztaty szkoleniowe z zakresu przywództwa wykorzystują techniki – prania mózgu – aby uczestnicy mogli przyspieszyć kariery.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx