INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:14 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trump krytykuje prezydenta USA! „Biden wyszedł na głupca”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Kwestia opuszczenia amerykańskich wojsk z Afganistanu, będzie jeszcze długo odbijać się prezydentowi Joe Bidenowi czkawką. Kolejny raz został podsumowany przez swojego poprzednika, Donalda Trumpa.

Przywódca naszego kraju wyszedł w Afganistanie na głupca i nie rozumiał, co tam się dzieje – powiedział były prezydent USA Donald Trump w orędziu wideo z okazji 20. rocznicy zamachów 11 września.

- reklama -

Trump podkreślił, że rocznica zamachu jest smutnym momentem, podobnie jak sposób zakończenia wojny z tymi, którzy do nich doprowadzili.

To 20. rok tej wojny i powinien być rokiem zwycięstwa, honoru i siły. Zamiast tego Joe Biden i jego nieudolna administracja poddała się w porażce – powiedział polityk.

Tymczasem 11 września nowy premier talibów Mohammad Hasan Akhund podniósł ceremonialnie flagę talibanu nad Pałacem Prezydenckim w Kabulu.

- reklama -

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx