INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:07 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Brukselskie elity twardo przeciwko Polsce. Ewidentnie mamy tu do czynienia z cyrkiem, a nie sprawiedliwością

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Parlament Europejski stoi murem za Komisją Europejską w sporze z Polską. Chodzi o pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy, które mają być dla naszego kraju zablokowane. Wszystko przez chore ataki brukselskich urzędników, którzy dopatrują się w działaniach polskiego rządu, łamanie zasad demokracji…

Plany pozwania Polski do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej popierają najważniejsze frakcje w PE.

- reklama -

Termin na przyjęcie przez Brukselę polskiego KPO minął 1 sierpnia, a KE wciąż twierdzi, że “prowadzi dialog z polskimi władzami”, a analiza polskiego KPO “trwa”.

Polska jest jedynym krajem, któremu KE nie wyznaczyła nawet nowej daty zatwierdzenia planu. W przypadku Węgier tym terminem jest koniec września.

Jak widać mamy tu do czynienia z atakiem na Polskę, który już dawno poniekąd kreśliła polska opozycja. Odebrać nam pieniądze, wmówić Polakom, że to przez PiS, a jeśli tylko zmieni się władza w Warszawie, to pieniądze zostaną cudem odmrożone, bowiem w przeminie ten zły, niechciany przez brukselskie elity rząd.

- reklama -

Już pojawiają się teksty, iż unia nie jest bankomatem. Do licha ciężkiego, jakim bankomatem? Polska również dokłada się do unijnego budżetu, również partycypuje w kosztach, a pieniądze z KPO, są de facto pożyczkami!

Ewidentnie mamy do czynienia z próbą ingerencji w polską suwerenność, w uderzenie rządu Prawa i Sprawiedliwości, aby wmówić wyborcą: patrzcie, to ich wina, to przez niech nie dostaniecie pieniędzy.

Na szczęście coraz większa grupa Polaków widzi, że mamy tu do czynienia z cyrkiem, a nie sprawiedliwością.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
11.09.2021 21:11

To nie jest cyrk, ponieważ w cyrku pracują ludzie uczciwi (być może tak jak wszędzie są wyjątki). Polska ma do czynienia w tym przypadku z bolszewickim gniazdem szerszeni, którym nie odpowiada właściciel nieruchomości gdzie chciałyby się na stałe zadomowić. Mają jednakże na terenie tej nieruchomości zwiadowców, którzy robią krecią robotę i czekają na odpowiedni momentu aby zaatakować właściciela i tym samym otworzyć podwoje na przybycie szerszeni. A te już wiedzą, co dalej z tą posiadłością zrobić.

Krzywoj
11.09.2021 17:18

I dlatego należy NATYCHMIAST wystąpić z tej masońskiej,złodziejskiej organizacji jaką jest Unia Europejska.To Unia potrzebuje nas a nie my unii

normalny Polak
11.09.2021 18:47

koniec kołchozu – wracajmy do normalności

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojciech Cejrowski: Inflacja wynika z tarcz antykryzysowych Morawieckiego i drukowania pustych pieniędzy

Podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski nie kryje oburzenia poziomem inflacji w Polsce. Jego zdaniem galopujące ceny to wina działań...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x