INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:18 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Brukselskie elity twardo przeciwko Polsce. Ewidentnie mamy tu do czynienia z cyrkiem, a nie sprawiedliwością

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Parlament Europejski stoi murem za Komisją Europejską w sporze z Polską. Chodzi o pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy, które mają być dla naszego kraju zablokowane. Wszystko przez chore ataki brukselskich urzędników, którzy dopatrują się w działaniach polskiego rządu, łamanie zasad demokracji…

Plany pozwania Polski do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej popierają najważniejsze frakcje w PE.

Termin na przyjęcie przez Brukselę polskiego KPO minął 1 sierpnia, a KE wciąż twierdzi, że „prowadzi dialog z polskimi władzami”, a analiza polskiego KPO „trwa”.

Polska jest jedynym krajem, któremu KE nie wyznaczyła nawet nowej daty zatwierdzenia planu. W przypadku Węgier tym terminem jest koniec września.

Jak widać mamy tu do czynienia z atakiem na Polskę, który już dawno poniekąd kreśliła polska opozycja. Odebrać nam pieniądze, wmówić Polakom, że to przez PiS, a jeśli tylko zmieni się władza w Warszawie, to pieniądze zostaną cudem odmrożone, bowiem w przeminie ten zły, niechciany przez brukselskie elity rząd.

Już pojawiają się teksty, iż unia nie jest bankomatem. Do licha ciężkiego, jakim bankomatem? Polska również dokłada się do unijnego budżetu, również partycypuje w kosztach, a pieniądze z KPO, są de facto pożyczkami!

Ewidentnie mamy do czynienia z próbą ingerencji w polską suwerenność, w uderzenie rządu Prawa i Sprawiedliwości, aby wmówić wyborcą: patrzcie, to ich wina, to przez niech nie dostaniecie pieniędzy.

Na szczęście coraz większa grupa Polaków widzi, że mamy tu do czynienia z cyrkiem, a nie sprawiedliwością.

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
11.09.2021 21:11

To nie jest cyrk, ponieważ w cyrku pracują ludzie uczciwi (być może tak jak wszędzie są wyjątki). Polska ma do czynienia w tym przypadku z bolszewickim gniazdem szerszeni, którym nie odpowiada właściciel nieruchomości gdzie chciałyby się na stałe zadomowić. Mają jednakże na terenie tej nieruchomości zwiadowców, którzy robią krecią robotę i czekają na odpowiedni momentu aby zaatakować właściciela i tym samym otworzyć podwoje na przybycie szerszeni. A te już wiedzą, co dalej z tą posiadłością zrobić.

Krzywoj
11.09.2021 17:18

I dlatego należy NATYCHMIAST wystąpić z tej masońskiej,złodziejskiej organizacji jaką jest Unia Europejska.To Unia potrzebuje nas a nie my unii

normalny Polak
11.09.2021 18:47

koniec kołchozu – wracajmy do normalności

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rzecznik KE mówi, że Polska musi zapłacić karę! Morawiecki twardo odpowiada i mówi NIE TAK SZYBKO

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary w wysokości 500 tys. euro dziennie ze względu na...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x