INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:50 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Uchodźca z Afganistanu zgwałcił i zabił 13-latkę! Wcześniej oszukał wszystkich

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Brytyjskie media alarmują o szokującej zbrodni. 22-letni Rasuili Zubaidullah jest głównym podejrzanym w śledztwie dotyczącym gwałtu i morderstwa na 13-letniej dziewczynce, do którego doszło w Austrii.

Mężczyzna został zatrzymany na Wyspach na które dostał się łodzią wraz z innymi uchodźcami. Dodatkowo posługiwał się fałszywymi dokumentami.

- reklama -

Dziewczynka poznała afgańskiego uchodźcę na Instagramie. Jej ciało zostało odnalezione przez policję w Wiedniu pod koniec czerwca, jednak Rasuili zdołał uciec austriackiej policji.

Przedostał się łodzią na Wyspy Brytyjskie posługują się fałszywą tożsamością. Co ciekawe, 22-letni uchodźca, przez dwa tygodnie mieszkał w hotelu na koszt brytyjskich podatników.

29 lipca został zatrzymany w hotelu Ibis w Whitechapel we wschodnim Londynie. Obecnie czeka na postępowanie ekstradycyjne.

- reklama -

Brytyjczycy są zaniepokojeni sytuacją i domagają się wyjaśnienia od służb. Po pierwsze tego, jak udało się przedostać łodzią na Wyspy? Po drugie, jak wygląda proces weryfikacji tożsamości, skoro poszukiwany przez Austrię morderca, skutecznie przedostaje się do Anglii.

Źródło: Daili Mail.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
hens
07.10.2021 23:01

Ojtamojtam… Ważne że Ziemkiewicza zhaltowali.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx