INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:37 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Uchodźca z Afganistanu zgwałcił i zabił 13-latkę! Wcześniej oszukał wszystkich

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Brytyjskie media alarmują o szokującej zbrodni. 22-letni Rasuili Zubaidullah jest głównym podejrzanym w śledztwie dotyczącym gwałtu i morderstwa na 13-letniej dziewczynce, do którego doszło w Austrii.

Mężczyzna został zatrzymany na Wyspach na które dostał się łodzią wraz z innymi uchodźcami. Dodatkowo posługiwał się fałszywymi dokumentami.

Dziewczynka poznała afgańskiego uchodźcę na Instagramie. Jej ciało zostało odnalezione przez policję w Wiedniu pod koniec czerwca, jednak Rasuili zdołał uciec austriackiej policji.

Przedostał się łodzią na Wyspy Brytyjskie posługują się fałszywą tożsamością. Co ciekawe, 22-letni uchodźca, przez dwa tygodnie mieszkał w hotelu na koszt brytyjskich podatników.

29 lipca został zatrzymany w hotelu Ibis w Whitechapel we wschodnim Londynie. Obecnie czeka na postępowanie ekstradycyjne.

Brytyjczycy są zaniepokojeni sytuacją i domagają się wyjaśnienia od służb. Po pierwsze tego, jak udało się przedostać łodzią na Wyspy? Po drugie, jak wygląda proces weryfikacji tożsamości, skoro poszukiwany przez Austrię morderca, skutecznie przedostaje się do Anglii.

Źródło: Daili Mail.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x