INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:41 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Teraz już dokładnie wiemy kim są widzowie TVN24!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

To już naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Widzowie stacji TVN są oburzeni, bowiem stacja pokazała Mszę beatyfikacyjną kardynała Stefana Wyszyńskiego! Właśnie dowiedzieliśmy się kim są widzowie TVN24. To najwyraźniej ateiści, ludzie niewierzący, których historyczne dla większości Polaków wydarzenia, po prostu nie obchodzą.

Na profilach stacji TVN24 w mediach społecznościowych pojawiła się fala hejtu. Oto jego próbka:

- reklama -

„PiS trochę wam pogroził, postraszył i dopięli swego”; “jeszcze w niedzielę zacznijcie puszczać ‘Ziarno’ i mszę w południe”; “gdybym chciała oglądać te uroczystości, włączyłabym TVP; “to jest wasza walka o świeckie państwo?”; “telewizję dewocyjno-fanatyczną już mamy”; “Wy też? Uwierzcie, że nie wszyscy Polacy to dewoci”.

Skąd taka krytyka? To proste. Widzowie TVN24 to w większości ateiści, którzy nienawidzą kościoła i duchowieństwa. Ale czemu tu się dziwić, skoro sama stacja przyczyniła się do tego, promując takie osoby jak Marta Lempart, czy relacjonując marsze Strajku Kobiet.

Najpierw dają głos lewactwu, a później dziwią się, że lewactwo nie chce wiedzieć na ekranie duchowieństwa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

7 KOMENTARZE

7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
normalny Polak
13.09.2021 21:14

nie oglądam tvn i żyję super

Damokles
13.09.2021 23:14

Trzeba być kretynem, aby pisać takie brednie. Pismaczku! Kto ci pozwolił na takie generalizowanie?! To jest politykierski szajs, nastawiony na szczucie, a nie publikacja.

benek24
14.09.2021 08:04

TVP i TVN24 są siebie warci tyle w temacie to tak samo jak PIS PO Jedno zło.

Monsignore
14.09.2021 03:55

Ho,ho,ho! Napisałem pozytywny komentarz o TVN i po jego opublikowaniu zniknął. Czyli działa cenzura jak za czasów komuny.

Ostatnio edytowany 9 miesięcy temu przez Monsignore
Monsignore
13.09.2021 21:39

Teraz widać różnicę między TVN24 a TVP na korzyść tej pierwszej. Tym, którzy uważają, że jestem w błędzie wyjaśniam: TVN pokazuje panią Martę Lempart,strajk kobiet i kościelną transmisję,mimo, że ma inne poglądy na Kościół, natomiast TVP pokazuje również w swoich programach lewicę, ale że pan Jan Pospieszalski ma inne poglądy, wyrzucili jego i jego program na zbity pysk. Tak więc teraz wielce panujący w TVP powinien się schować ze wstydu. Uczcie się demokracji od swoich wrogów państwo magnaci.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zaczęło się! W Niemczech pierwsza spółdzielnia limituje ciepłą wodę. W Polsce będzie tak samo?

Na naszych oczach spełniają się czarne powieści sinece fiction, mówiące o świecie z racjonowaną żywnością z laboratoriów i dostawami...

Przeczytaj jeszcze to!

7
0
Podziel się z nami swoją opiniąx