INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:10 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

TSUE nakłada gigantyczną karę na Polskę! Chodzi o kopalnię w Turowie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Decyzją Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Polska ma płacić Komisji Europejskiej 500 tys. euro, dziennie, kary z powodu działania kopalni w Turowie.

Ze względu na niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów, PL zostaje zobowiązana do zapłaty na rzecz KE okresowej kary pieniężnej w wysokości 500 000 EUR dziennie. Kary będą naliczane od momentu odebrania przez władze postanowienia wysłanego elektronicznie – podała na Twitterze brukselska korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

- reklama -

Przypomnijmy, że pod koniec lutego, czeski rząd wniósł skargę przeciwko Polsce ws. rozbudowy kopalni węgla brunatnego Turów do TSUE.

Źródło: Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
20.09.2021 16:58

Powtarza się rok 1939 w innej opcji: od zachodu zamiast armii niemieckiej olbrzymie kary finansowe, od wschodu zamiast armii sowieckiej tysiące azjatyckich migrantów,na horyzoncie miliony. Taka jest obecna sytuacja Polski.

AMBROGIO
20.09.2021 16:30

Nieudacznicy z PiS powinni skorzystać z dobrej kancelarii
adwokackiej , oczywiscie żydowskiej , żeby załatwić sprawę pozytywnie dla Polski .

Monsignore
20.09.2021 16:52

Uważam, że zachodowi zależało dołożyć do tego bolszewickiego gniazda wschodnich sąsiadów Polski i stąd też poparcie dla pani C. Gdyby im się to udało, kolejny naród byłby potraktowany jak dojna krowa i szykanowany różnymi wezwaniami, jak to teraz ma miejsce wobec Polski. Aleksander nie jest z mojej bajki, ale sąsiedzi mogą spać spokojnie. A Polskę zachodni bolszewicy chcą zniszczyć, skoro czołgami i samolotami nie wypada. Przy wydatnej pomocy polskich zdrajców. Taka jest gorzka prawda.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niedzielski musi odejść! Polacy chcą dymisji ministra zdrowia [SONDAŻ]

Instytut Badań Pollster sprawdził co Polacy myślą o ministrze zdrowia. Niemal połowa ankietowanych domaga się natychmiastowej dymisji Adama Niedzielskiego! Od...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x