INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:22 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

TSUE nakłada gigantyczną karę na Polskę! Chodzi o kopalnię w Turowie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Decyzją Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Polska ma płacić Komisji Europejskiej 500 tys. euro, dziennie, kary z powodu działania kopalni w Turowie.

Ze względu na niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów, PL zostaje zobowiązana do zapłaty na rzecz KE okresowej kary pieniężnej w wysokości 500 000 EUR dziennie. Kary będą naliczane od momentu odebrania przez władze postanowienia wysłanego elektronicznie – podała na Twitterze brukselska korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

- reklama -

Przypomnijmy, że pod koniec lutego, czeski rząd wniósł skargę przeciwko Polsce ws. rozbudowy kopalni węgla brunatnego Turów do TSUE.

Źródło: Twitter

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Monsignore
20.09.2021 16:58

Powtarza się rok 1939 w innej opcji: od zachodu zamiast armii niemieckiej olbrzymie kary finansowe, od wschodu zamiast armii sowieckiej tysiące azjatyckich migrantów,na horyzoncie miliony. Taka jest obecna sytuacja Polski.

AMBROGIO
20.09.2021 16:30

Nieudacznicy z PiS powinni skorzystać z dobrej kancelarii
adwokackiej , oczywiscie żydowskiej , żeby załatwić sprawę pozytywnie dla Polski .

Monsignore
20.09.2021 16:52

Uważam, że zachodowi zależało dołożyć do tego bolszewickiego gniazda wschodnich sąsiadów Polski i stąd też poparcie dla pani C. Gdyby im się to udało, kolejny naród byłby potraktowany jak dojna krowa i szykanowany różnymi wezwaniami, jak to teraz ma miejsce wobec Polski. Aleksander nie jest z mojej bajki, ale sąsiedzi mogą spać spokojnie. A Polskę zachodni bolszewicy chcą zniszczyć, skoro czołgami i samolotami nie wypada. Przy wydatnej pomocy polskich zdrajców. Taka jest gorzka prawda.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x