INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:13 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Atak w Norwegii! Mężczyzna strzelał z łuku i zabił pięć osób!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W środę wieczorem norweska policja poinformowała o ataku do którego doszło w miejscowości Kongsberg, gdzie mężczyzna strzelał z łuku do ludzi. Napastnik zabił pięć osób i dwie ranił. Został zatrzymany przez policje,

O 18.13 otrzymaliśmy doniesienia od kilku osób mówiących, że ktoś porusza się z bronią. Możemy niestety potwierdzić, że w wyniku zdarzenia kilka osób zginęło – przekazał Oeyvind Aas z norweskiej policji, cytowany przez dziennik “Dagbladet”.

Sprawca przemieszczał się po mieście i strzelał do ludzi w różnych obszarach. Nie wiadomo czy atak miał podłoże terrorystyczne i jakie były motywy sprawcy. Policja nie ujawnia jego tożsamości.

Z uwagi na atak władze rządowe nakazały policjantom w całym kraju mieć przy sobie broń. Na ogół, funkcjonariusze nie mają broni przy sobie na patrolach.

Źródło: Polsat News

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Polacy urządzą Tuskowi zimny prysznic?

Wydaje mi się, że Polacy coraz wyraźniej dostrzegają aktywną rolę Niemiec dążących do obalenia polskiego rządu, który przecież ma...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x