INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:58 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Obłęd Trzaskowskiego! Sam był na wiecu Tuska, ale nie chce Marszu Niepodległości

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Jeszcze nie tak dawno, gdyby były wybory prezydenckie w Polsce, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, deklarował, że mógłby pójść w Marszu Niepodległości. Wówczas walczył o każdy głos. Gdy ich nie potrzebuje, mówi o zakazach dotyczących Marszu.

I choć Trzaskowski sam w ubiegłą niedzielę był na wiecu organizowanym przez Donalda Tuska, gdzie było pełno ludzi, teraz przyznaje, że Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć z uwagi na sytuację epidemiczną…

Za każdym razem mówię jasno, że Marsz Niepodległości organizowany przez pana Bąkiewicza nie powinien się odbyć. Mówię, że są używane symbole, dlatego zawsze występuję, żeby marsz przygotowany przez takich ludzi nie był w Warszawie organizowany – powiedział Trzaskowski w Onet.pl.

Trzaskowski wskazał, że kiedy kieruje wniosek do sądu o zakazanie Marszu Niepodległości “najczęściej sąd staje na stanowisku, że a priori nie można zakazać przed marszem tego typu zgromadzenia”.

Inaczej było w pandemii, sąd się przychylił do mojego wniosku. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo, że epidemia to nie jest czas na organizowanie aż tak wielkich demonstracji – oznajmił.

Źródło: Onet / Polsat news

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x