INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:18 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

MacBooki nie są kuloodporne

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Rabunek to tradycja rosyjskiego wojska. Jej kultywowanie okazało się śmiertelne.

Do dziś można przeczytać wojenne relacje o tym, jak książeczka do nabożeństwa czy kieszonkowa Biblia, noszona w kieszeni munduru na piersi, ocaliła życie żołnierza, bo utknęła w niej kula.

- reklama -

Na Ukrainie rosyjscy żołnierze, wierni tradycji szabru, zamiast Biblii, w kieszeniach munduru noszą zrabowane mienie Ukraińców. A jeden z nich postanowił nawet zmodyfikować własny mundur.

Ukraińskie media opublikowały nagranie wideo jednego z żołnierzy przeszukującego ciało zabitego rosyjskiego sołdata. Jak się okazało, ten sługus Putina zginął, bo wyjął płytę balistyczną ze swojej kamizelki kuloodpornej i zastąpił ją ukradzionym gdzieś MacBookiem. Może chciał go wysłać do Rosji. Nie zdążył. Zmarł w wyniku postrzału. MacBook też nie przetrwał. Jak się okazuje, pomimo licznych zalet, nie jest kuloodporny.

Póki sołdaci kradli zegarki, mieli jeszcze jakieś szanse. Elektronika jest dla nich zabójcza. Na ogół bez żalu ze strony tych, którym ją zrabowali.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

MANIPULACJE AKCJAMI TRUMPA – POWTÓRKA Z 9/11?

Analitycy wskazują na anomalie giełdowe podobne do tych, które wystąpiły na kilka dni przed zamachami na WTC i Pentagon!...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx