INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:35 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

MacBooki nie są kuloodporne

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Rabunek to tradycja rosyjskiego wojska. Jej kultywowanie okazało się śmiertelne.

Do dziś można przeczytać wojenne relacje o tym, jak książeczka do nabożeństwa czy kieszonkowa Biblia, noszona w kieszeni munduru na piersi, ocaliła życie żołnierza, bo utknęła w niej kula.

- reklama -

Na Ukrainie rosyjscy żołnierze, wierni tradycji szabru, zamiast Biblii, w kieszeniach munduru noszą zrabowane mienie Ukraińców. A jeden z nich postanowił nawet zmodyfikować własny mundur.

Ukraińskie media opublikowały nagranie wideo jednego z żołnierzy przeszukującego ciało zabitego rosyjskiego sołdata. Jak się okazało, ten sługus Putina zginął, bo wyjął płytę balistyczną ze swojej kamizelki kuloodpornej i zastąpił ją ukradzionym gdzieś MacBookiem. Może chciał go wysłać do Rosji. Nie zdążył. Zmarł w wyniku postrzału. MacBook też nie przetrwał. Jak się okazuje, pomimo licznych zalet, nie jest kuloodporny.

Póki sołdaci kradli zegarki, mieli jeszcze jakieś szanse. Elektronika jest dla nich zabójcza. Na ogół bez żalu ze strony tych, którym ją zrabowali.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Szczepionki, czyli jak zostać miliarderem

Jak się okazuje, cena szczepionek na koronawirusa stale rośnie. Nieprzebadane szczepionki, są coraz droższe. A kontrakty tak ułożone, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx