INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:29 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Porażka Kaczyńskiego! Przegrał ważny proces z innym politykiem

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Ryszard Petru ma powody do zadowolenia. Wygrał właśnie proces z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Chodzi o sprawę tzw. taśm Kaczyńskiego i budowę dwóch wież przez spółkę Srebrna.

Żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci jest po prostu oszustem – napisał Petru na Twitterze w styczniu 2019 roku.

- reklama -

Za ten wpis, Ryszard Petru został pozwany przez Jarosława Kaczyńskiego. Dzisiejszy wicepremier domagał się od byłego lidera Nowoczesnej przeprosin.

8 stycznia Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Petru musi przeprosić prezesa PiS. Ten wyrok był jednak nieprawomocny, a Petru od razu zapowiedział, że złoży apelację.

Sąd Apelacyjny stanął po jego stronie byłego posła.

- reklama -

Wygrałem proces, który wytoczył mi Jarosław Kaczyński. To dowód na to, że nie ma powodu bać się tej władzy. To sygnał dla tych wszystkich, którzy widząc krzywdę lub niesprawiedliwość nie powinni mieć obaw, aby o tym głośno mówić – napisał w czwartek na Twitterze Petru.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Trolling po teksańsku

Teksas się nie patyczkuje z lewakami. Właśnie to udowodnił, doprowadzając potężny Nowy Jork do szału. Co zrobił? Nadgraniczny Teksas jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx