INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:58 | poniedziałek | 22.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trzaskowski w warszawskim ratuszu na pół etatu? „Będziemy wszyscy namawiać by nie wracał do ratusza na cały etat”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Zaskakujące oświadczenie padło z ust rzecznika Platformy Obywatelskiej Jana Grabca. Platforma Obywatelska ma namawiać Rafała Trzaskowskiego, aby był prezydentem stolicy „na pół etatu”.

O przyszłość wiceszefa PO jako prezydenta Warszawy pytany był w TOK FM rzecznik ugrupowania, Jan Grabiec

- reklama -

Będziemy wszyscy namawiać Rafała Trzaskowskiego, by nie wracał do ratusza na cały etat, ale poświęcił też trochę części swojego życia na arenę ogólnopolską – powiedział Grabiec, uzasadniając, że Trzaskowski „obudził politycznie młodych ludzi” i zachęcił ich do głosowania.

Dzięki Trzaskowskiemu–wybory nie rozstrzygnęły się już w pierwszej turze – dodał Grabiec.

Polityk nie wyjaśnił, jak miałaby wyglądać praca Trzaskowskiego w ratuszu na niepełny etat.

- reklama -

Czytaj także: Leszek Miller ostro o pomyśle, by prezydent Warszawy sprawował swój urząd na pół etatu: To jakiś żart?

Źródło: TOK FM

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx