INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:03 | piątek | 21.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Warszawski sprzeciw wobec maseczek. Ograniczają naszą wolność!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W Warszawie odbył się dziś protest przeciwko jednemu z najbardziej irytujących obowiązków związanych z koronawirusem, czyli powszechnym noszeni maseczek.

- reklama -

Protestujący, którzy przeszli z Placu Zamkowego pod Sejm nieśli transparenty z napisami: „Stop dyktaturze maseczek”, „Zakończyć pandemię”, „Zdrada plus”, a także z podobizną ministra Szumowskiego z podpisem: „Czy te oczy mogą kłamać?”. I skandowali: „Rząd pod sąd”.

W oświadczeniu przekazanym mediom, organizatorzy protestu napisali:  – Dość tych kłamstw i manipulacji, zamordyzmu, reżimu i dyktatury.

Ich zdaniem wprowadzone w ramach walki z koronawirusem ograniczenia łamią konstytucją i są niezgodne z prawem. Organizatorzy protestu są także przekonani, że związane z walką z epidemią obostrzenia po prostu ograniczają naszą wolność.

- reklama -

Źródło: DoRzeczy

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

PiS odpiera zarzuty o masowej inwigilacji dziennikarzy, prawników i polityków. Suski: To były niewielkie ilości, nieprzekraczające kilkuset osób w ciągu roku

Opozycja oskarża służby o masową inwigilację przeciwników PiS. Do sprawy odniósł się członek sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x