INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:32 | poniedziałek | 06.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Nie żyje młodszy brat Donalda Trumpa

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Młodszy brat amerykańskiego prezydenta Robert Trump zmarł w nowojorskim szpitalu.

Światowe media poinformowały o śmierci młodszego brata Donalda Trumpa. 72-letni Robert Trump zmarł nad ranem polskiego czasu w nowojorskim szpitalu.

– Był nie tylko moim bratem, ale także moim najlepszym przyjacielem. Będziemy za nim tęsknić, ale wierzę, że spotkamy się znowu. Pomięć o Robercie będzie żyła wiecznie w moim sercu – napisał w Twitterze amerykańskim prezydent.

Wcześniej agencje informowały, że „z powodu ciężkiej choroby” Robert Trump został przewieziony do jednej z klinik Nowego Jorku. Prezydent napisał wówczas w Twitterze o ciężkim czasie, który przeżywa jego brat. 15 sierpnia Donald Trump przyjechał do szpitala pożegnać się z umierającym bratem.

Jak informują agencje, Robert Trump nie był zaangażowany w politykę. Bronił jednak prezydenta przed atakami i oszczerstwami.

Ostatnio próbował zablokować prawnie publikację książki szkalującej Donalda Trumpa, autorstwa jednej z krewnych. Córka trzeciego z braci Trump, nieżyjącego już Freda nazwała w niej prezydenta psychopatą.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x