INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:42 | niedziela | 21.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Doradcy rządu Włoch: nie ma warunków do otwarcia stoków narciarskich

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Obecne warunki epidemiczne we Włoszech w związku z szerzeniem się różnych wariantów koronawirusa nie pozwalają na otwarcie stoków i wyciągów narciarskich – ocenił doradzający rządowi komitet techniczno-naukowy. Otwarcie to zapowiadano na poniedziałek.

Ostateczna decyzja należy do ministerstwa zdrowia.

- reklama -

Media zwracają uwagę na nastrój niepewności, jaki panuje w branży sportów zimowych, która ponosi ogromne straty po ponad dwóch miesiącach blokady w czasie sezonu i gdy nadal obowiązuje zakaz podróży między regionami.

Od niedzieli pomarańczową strefą podwyższonego ryzyka epidemicznego objęte są regiony: Liguria, Abruzja, Toskania i Trydent.

Minionej doby we Włoszech na Covid-19 zmarło 221 osób i zanotowano 11 068 nowych zakażeń koronawirusem – poinformowało ministerstwo zdrowia. W ciągu ostatnich 24 godzin wykonano ponad 205 tysięcy testów. Około 5 procent z nich potwierdziło infekcję.

- reklama -

Do 93 577 wzrosła ogólna liczba zmarłych. Liczba potwierdzonych w ciągu roku przypadków koronawirusa przekroczyła 2,7 miliona; wyzdrowiało ponad 2,2 mln osób.

Obecnie są co najmniej 402 tys. zakażonych.

Z Rzymu Sylwia Wysocka (PAP)

- reklama -

sw/ akl/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx