INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:47 | niedziela | 28.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skandaliczna opinia Waldemara Kuczyńskiego: To Lech Kaczyński jest sprawcą tragedii w Smoleńsku

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Waldemar Kuczyński wywołał wczoraj burzę krótkim na Twitterze. Były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego przypomniał rolę, jaką jego zdaniem w feralnym locie odegrał Lech Kaczyński.

Kuczyński przekonywał, prezydent Kaczyński jest osobiście odpowiedzialny za spowodowanie wypadku pod Smoleńskiem.

- reklama -

– Tam był tylko JEDEN TAKI CZŁOWIEK – Lech Kaczyński. I on proszony przez pilota o decyzję, bo nie można lądować nie tylko jej nie podjął, ale pilota zostawił pod presją Błasika. A wystarczyły dwa słowa”Pan decyduje” i by żyli. LK to właściwie główny sprawca tej tragedii.

– W odsłuchach z kokpitu jest wymowny epizod, gdy dyr.Kazana informowany, że nie da się lądować mówi, będziemy to robić do skutku. Wtedy prawdopodobnie stewardesa mówi “Panie dyrektorze WRÓĆMY”. W tych słowach jest prośba i lęk. Ale pan prezydent jeszcze poczeka z decyzją – pisał chwilę później Kuczyński.

– No i Lech Kaczyński zaprowadził swój porządek w Tupolewie 10 kwietnia 2010, ze znanym skutkiem. Do ziemi zabrał 95 osób,a sam wylądował na Wawelu i na pomnikach. Czas powiedzieć bez ogródek, to jest główny sprawca tej tragedii – dodał były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, przypominając lot prezydenta do Gruzji.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx