INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:37 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Bezczelność Kremla

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Ostatnio znowu mogliśmy się przekonać jak cyniczna i przewrotna jest polityka putinowskiej Rosji. Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow niedawno stwierdził:
– Dlaczego nie można również pomagać Białorusinom, którzy mają pewne potrzeby, tak aby uchodźcy, których Litwa i Polska nie chcą wpuszczać na swoje terytorium, żyli w normalnych warunkach?
Nawiązał w ten sposób do porozumienia UE-Turcja, kiedy to w czasie wywołanego przez Niemcy kryzysu związanego z wielka falą uchodźców, Bruksela wypłaciła Turcji miliardy Euro w ramach „Instrumentu Pomocy dla Uchodźców w Turcji”. Wygląda na to, że Putin i Łukaszenko liczą na to, że spenetrowana przez rosyjską agenturę Bruksela sfinansuje wojnę hybrydową, jaką Moskwa i Mińsk prowadzą z UE na granicach z Polską, Litwą i Łotwą. Jeszcze dzisiaj propozycja Ławrowa wydaje się być niemożliwa do spełnienia, ale znając siłę rosyjskiej agentury wpływu w Brukseli, jeszcze wszystko może się zdarzyć

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
22.11.2021 15:33

pewnie tak . w parlamencie europejskim jest ponad 100 sowieckich płatnych agentów

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemiecki prawnik: polska reforma sądownictwa uzasadniona

Na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” sędzia Jan-Robert von Renesse ocenia, że część zmian w polskim sądownictwie odpowiada rozwiązaniami przyjętym...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x