INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:14 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skąd w nich tyle pogardy?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Wicenaczelny niemieckiego Onetu Andrzej Stankiewicz to wyjątkowo oślizła postać polskiego dziennikarstwa. Przez lata nieudolnie pozował na „obiektywnego”, ale odkąd przeszedł do Ringier Axel Springer, w jego obiektywność wierzą już tylko ostatni naiwni. To właśnie Stankiewicz kilka lat temu rozpowszechniał fake newsa, czyli kłamstwo, o tym, że: polski prezydent i premier są niemile widziani w Białym Domu. Że nie ma szans na spotkanie z prezydentem Trumpem lub wiceprezydentem Pence’em. Uderzanie w sojusz polsko-amerykański było mile widziane przez Berlin i Rosję, więc Stankiewicz wiedział, jak się przypodobać swoim niemieckim pryncypałom. Oczywiście, nigdy nie przeprosił rządu za podawanie kłamliwych i wyssanych z brudnego palucha informacji. Jego kłamstwa musiał prostować Departament Stanu USA. Dzisiaj, kiedy trwa atak hybrydowy na naszą granicę, Stankiewicz polskich żołnierzy z pogardą nazywa „jakimiś wojakami” i „ludźmi ubranymi w polskie mundury”. Stankiewicz to kolejny przykład dziennikarza, który zeszmacił się, służąc obcemu panu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
02.12.2021 10:10

kurwa to zawsze będzie PO lszewicką wywłoką . gdzie jest państwo polskie ? Czy nikt nie potrafi zrobi porządek z tymi pożytecznymi idiotami typu stankiewicze , olejniki , michniki, tuski, lemparty i inne szkodniki i zaprzańcy ?

grom52
02.12.2021 13:49

Kiedy jeszcze występował w Saloniku Politycznym u Ziemkiewicza widok tej szui doprowadzał mnie do wymiotów. “Przewijałem na szybko” jego wypowiedzi, bo było to nie do zniesienia. Teraz wiadomo z kim mamy do czynienia i dlaczego tak się starał. Szmata nie dziennikarz !!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx