INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

10:39 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skąd w nich tyle pogardy?

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Wicenaczelny niemieckiego Onetu Andrzej Stankiewicz to wyjątkowo oślizła postać polskiego dziennikarstwa. Przez lata nieudolnie pozował na „obiektywnego”, ale odkąd przeszedł do Ringier Axel Springer, w jego obiektywność wierzą już tylko ostatni naiwni. To właśnie Stankiewicz kilka lat temu rozpowszechniał fake newsa, czyli kłamstwo, o tym, że: polski prezydent i premier są niemile widziani w Białym Domu. Że nie ma szans na spotkanie z prezydentem Trumpem lub wiceprezydentem Pence’em. Uderzanie w sojusz polsko-amerykański było mile widziane przez Berlin i Rosję, więc Stankiewicz wiedział, jak się przypodobać swoim niemieckim pryncypałom. Oczywiście, nigdy nie przeprosił rządu za podawanie kłamliwych i wyssanych z brudnego palucha informacji. Jego kłamstwa musiał prostować Departament Stanu USA. Dzisiaj, kiedy trwa atak hybrydowy na naszą granicę, Stankiewicz polskich żołnierzy z pogardą nazywa „jakimiś wojakami” i „ludźmi ubranymi w polskie mundury”. Stankiewicz to kolejny przykład dziennikarza, który zeszmacił się, służąc obcemu panu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
02.12.2021 10:10

kurwa to zawsze będzie PO lszewicką wywłoką . gdzie jest państwo polskie ? Czy nikt nie potrafi zrobi porządek z tymi pożytecznymi idiotami typu stankiewicze , olejniki , michniki, tuski, lemparty i inne szkodniki i zaprzańcy ?

grom52
02.12.2021 13:49

Kiedy jeszcze występował w Saloniku Politycznym u Ziemkiewicza widok tej szui doprowadzał mnie do wymiotów. “Przewijałem na szybko” jego wypowiedzi, bo było to nie do zniesienia. Teraz wiadomo z kim mamy do czynienia i dlaczego tak się starał. Szmata nie dziennikarz !!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Morawiecki wyprzedził Trzaskowskiego. Duda z tragicznym wynikiem [SONDAŻ]

Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje zaskakujący trend w krajowej polityce. Mateusz Morawiecki jest liderem zaufania, a tuż za nim znalazł...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x