INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:08 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zdrada ambasadora! PiS żąda jego natychmiastowej dymisji

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Ambasador Polski w Czechach w wywiadzie dla niemieckich mediów zaatakował własny kraj! Europosłanka PiS Anna Zalewska domaga się jego natychmiastowej dymisji.

Mirosław Jasiński w wywiadzie dla „Deutsche Welle” wypowiedział się nt. sporu wokół kopalni Turów. Ku zaskoczeniu wszystkich, ambasador Polski w Czech… obwinił Polskę.

- reklama -

„To był brak empatii, brak zrozumienia i brak chęci podjęcia dialogu – i to w pierwszym rzędzie z polskiej strony” – powiedział ambasador.

Dla rządu sprawa jest jasna. Ambasador dopuścił się zdrady dyplomatycznej.

„Nazywam to wprost – to zdrada dyplomatyczna i żądam natychmiastowej dymisji ambasadora. To jest antypolski wywiad. W dodatku ambasador uznaje za stosowne, żeby swojego pierwszego wywiadu na temat bardzo bolesnej sprawy, jaką jest kwestia kopalni Turów, udzielać niemieckiemu medium. On nie powinien być ambasadorem ani minuty dłużej” – powiedziała Anna Zalewska, europosłanka PiS.

- reklama -

„Mówi nieprawdę, co może świadczyć o tym, że się zwyczajnie nie przygotował albo nie zna całej problematyki związanej z Turowem. W sytuacji, kiedy trzeba podpisać porozumienie z Czechami, on dyskwalifikuje pracę, jaką podejmowano przez ostatnie miesiące. Jestem oburzona” – dodała europosłanka PiS.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x