INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:35 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lewacy nachodzą dom Kaczyńskiego. Postawili „arcydzieło” godne białoruskiej propagandy

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

„Dłonie ofiar” postawiono przed domem prezesa PiS. Happening wpisuje się w białoruską propagandę, robiącą z Polaków morderców.

W listopadzie głośno było o artyście Bartłomieju Kiełbowiczu i jego obrazie martwego św. Mikołaja w lesie. To właśnie ten obraz, mający być wyrazem wsparcia dla migrantów na białoruskiej granicy, był wykorzystywany przez propagandę Łukaszenki.

- reklama -

W ośrodku dla migrantów w Bruzgach propagandziści Łukaszenki przygotowali medialną ustawkę, w czasie której dziewczynki pozowały fotoreporterom, trzymając w rękach grafiki z martwym św. Mikołajem.

Teraz Kiełbowicz znowu dał o sobie znać. Tym razem, z pomocą dziennikarzy „Gazety Wyborczej” postawił odlane dłonie przed domem Jarosława Kaczyńskiego.

„Dłonie mogą oznaczać pojednanie, dialog. Mogą być narzędziem użytym do różnych celów, mogą być bronią albo trzymać broń. Te są delikatne, to są dłonie ofiary, która tonie w jakimś bagnie przy granicy albo zamarza” – powiedział Kiełbowicz w wywiadzie dla gazety Adama Michnika.

- reklama -

Podobne dłonie Kiełbowicz umieścił także przed Sejmem i w jednym z żoliborskich parków. Planuje zainstalować je także w innych miejscach stolicy.

Ciekawe, czy i tym razem dzieło tego „artysty” stanie się narzędziem białoruskiej propagandy, która robi z Polaków bezdusznych morderców.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
07.01.2022 13:16

z POpapranym tzw. artystą nie ma sensu dyskutować . niech ta bolszewicka świnia postawi to swoje ,,dzieło,, przed domem tfuSSka i pomaluje je w swastyki i unijne gwiazdki .

Jan Marten
07.01.2022 19:25

Bezczelność takich artystów jest dlatego że w Polsce opozycja może bezkarnie nawiedzać dom polityka w miejscu jego domu na jakieś ulicy.a taka sytuacja jest nie do wykonania w Wielkiej Brytanii pod domem premiera obecnego premiera. A w Polsce każdy żul na swój struj idzie i zakłóca mir spokoju domowego.Karać i jeszcze raz karać i to bez zawiasów w karze.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x