INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:42 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Morawiecki do opozycji: Reprezentujecie bogaczy. Dla studenta 200 złotych to obiad na kilkanaście dni

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Premier Mateusz Morawiecki starł się z opozycją w trakcie wystąpienia w Sejmie. Zarzucił politykom PO, że reprezentują bogaczy i nie wiedzą jak wiele dla ludzi jest warte 200 złotych.

„Nie mam wątpliwości, że Polski Ład i Tarcza antyinflacyjna to dwa pomosty opuszczane z dwóch stron rzeki, żeby Polakom było łatwiej” – powiedział w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.

- reklama -

W trakcie burzliwej debaty w Sejmie premier zwrócił się do opozycji. – Dla nas mieszkaniec Augustowa, Siedlec i jakiegokolwiek innego miejsca w Polsce jest ważniejszy niż sędzia trybunału z Luksemburga – rzucił do polityków PO.

 – Wy, posłowie PO, PSL zrobicie wszystko żeby wstawić się w obronie brukselskich elit, warszawskich salonów. I to jest wasza polityka. Tymczasem my przede wszystkim myślimy o wszystkich sprawach polskich, bo mamy obowiązki polskie i działamy dla Polski – powiedział Morawiecki.

– Popatrzcie na tych wszystkich Polaków, którzy zarabiają 3 czy 4, 5 czy 6 tys. złotych. Ich jest zdecydowana większość. Tego nie widać z waszych warszawskich salonów i wieżowców, z waszych siedzib tego nie widać. Ale to dostrzegło Prawo i Sprawiedliwość – dodał. 

- reklama -

– Dla dyrektora w korporacji może to (200 złotych w portfelu – red.) jest nic, wy reprezentujecie wielu bogatych ludzi. Ale dla emeryta to są zakupy na kilka dni, dla studenta to jest obiad na kilkanaście dni, te same 200 złotych. I to was teraz tak bardzo boli, że chcemy obronić Polaków przed skutkami tego kryzysu – podkreślił Morawiecki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Craker
14.01.2022 14:06

To Nowy Wał a nie ład. Wiele osób na najniższej krajowej na umowie zleceniu straci. Sam dawiedzialem się że będę w plecy 400 zł. Pieprzyć taki rząd.

Burmistrzowa
14.01.2022 12:02

E’lyta nie ma co gadać 🙁

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x