INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

00:59 | wtorek | 17.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nie tylko Michnik kocha Jaruzelskiego. Wakacje dziennikarce „Gazety Wyborczej” załatwiał podwładny kata Polaków

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Dominika Wielowieyska kreuje się na głos opozycji PRL i obecnych totalniaków. Tymczasem jej akta z IPN pokazują, że była pieszczoszką komunistów…

Nagrania z pijanym szefem „Gazety Wyborczej” u Wojciecha Jaruzelskiego wywołały spore poruszenie. Jednak nie tylko Michnik ma dług wdzięczności wobec oprawców Polaków.

- reklama -

Czołowa dziennikarka „Wyborczej” Dominika Wielowieyska również ma za co dziękować Jaruzelskiemu i jego podwładnym. Jak młodziutka córka „opozycjonisty” wyjeżdżała na wakacje na Zachód w mrokach PRL?

Okazuje się, że w sprawie paszportu dla dziennikarki interweniował… Stanisław Ciosek. To minister w rządzie Wojciecha Jaruzelskiego.

Gdy dokumenty z akt Wielowieyskiej wyciekły do sieci, ta zaczęła pieklić się na Twitterze.

Zdjęcie
- reklama -

„Głupie trolle znowu atakują moje Ojca. Gdyby nie tacy ludzie jak On i ich walka o demokrację siedzielibyście cicho jak myszka pod miotłą” – wściekała się na Twitterze.

Dlaczego Ciosek, minister i członek KC PZPR interweniował w sprawie młodej córki wroga partii? Mając na uwadze późniejsze zachowanie ojca dziennikarki i jej samej, nie trudno się domyślić.

Andrzej Wielowieyski to m.in. były senator. Wsławił się tym, że 19 lipca 1989 roku podczas wyboru Prezydenta PRL oddał głos nieważny przez co wraz z kilkoma innymi parlamentarzystami Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego umożliwił wybór na to stanowisko Wojciecha Jaruzelskiego.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
BOLO
14.01.2022 19:10

Szkoda moich słów, KOMUNA DOBRZE się urządziła w III RP. Dodam, że Wielowiejski, ojciec tej młodej kobiety jest w radzie nadzorczej Rosjanki Ludmiły Kozłowskiej, fundacji, której oddziałami jest KOD, Obywateli RP, a teraz pewnie Strajku Kobiet Lempart

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x