INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:22 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Emilewicz: „Polska zyskuje na pandemii”. Posłanka skarży się na hejt po tym stwierdzeniu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Posłanka Jadwiga Emilewicz zaskoczyła wszystkich i stwierdziła, że Polska „zyskuje na pandemii”. Teraz tłumaczy się z tych słów i przeprasza.

„Polska zyskuje na pandemii” – stwierdziła Jadwiga Emilewicz, podkreślając rolę m.in. tarcz antykryzysowych. Po krytyce jednak przeprasza i mówi o „niefortunnym użyciu słów”.

- reklama -

Emilewicz przyznała, że słowo „zyskuje” nie było dobrze użyte w kontekście „pandemii i cierpienia ludzi”. Dodała jednak, że „fala merytorycznej krytyki i hejtu” przykryła oryginalny sens jej wypowiedzi.

Posłanka cytowała badanie “The Economist”, z którego wynika, że Polska pod względem gospodarczym wyjątkowo dobrze poradziła sobie z efektami pandemii.

„Ponad 200 mld zł pomocy dla przedsiębiorców i pracowników w ramach tarcz antykryzysowych oraz uruchomione błyskawicznie fundusze na inwestycje lokalne stawiają Polskę w czołówce wzrostu” – napisała na Twitterze.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Grzegorz Braun do Niedzielskiego: „będziesz pan wisiał”. Prokuratura umorzyła postępowanie

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. wypowiedzi posła Konfederacji, który w Sejmie zwrócił się do ministra zdrowia słowami „będziesz pan wisiał”. Rzeczniczka...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x