INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:09 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski do dymisji? Senator PiS: Minister nie ma kwalifikacji do pełnienia tej funkcji

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Politycy PiS mają dość Adama Niedzielskiego. Czy minister zdrowia niebawem pożegna się ze stanowiskiem?

Kolejne skandale z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim pokazują, że szkodzi on rządowi. Niebawem Wirtualna Polska ujawniła, że Niedzielski kłamał, jakoby kierownictwo PiS popierało obowiązkowe szczepienia dla wszystkich Polaków.

- reklama -

Teraz politycy PiS zaczęli pod nazwiskiem krytykować działania i zachowania ministra. W wywiadzie dla „Super Expressu” senator Jan Maria Jackowski nie krył, że los Niedzielskiego jest przesądzony.

W rozmowie z gazetą ujawnił, że „w środowisku PiS dojrzewa przekonanie, że minister Adam Niedzielski nie sprawdza się w swojej funkcji”.

Ponadto – według słów Jackowskiego – wiele osób w PiS-ie ma dość Rady Medycznej. Przypomnijmy, że w piątek większość Rady podała się do dymisji.

- reklama -

Niewykluczone, że kolejnym, który poleci ze stołka, będzie właśnie minister Niedzielski.

– Minister Niedzielski swoimi wypowiedziami quasi-politycznymi, próbując prowadzić własną politykę, występuje często przeciwko części własnego zaplecza politycznego w Sejmie pokazuje, że nie ma kwalifikacji politycznych do pełnienia tej funkcji – powiedział senator Jackowski.

Pytany wprost, czy należy spodziewać się dymisji Niedzielskiego, senator stwierdził, że „trzeba mieć uszy i oczy szeroko otwarte”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
14.01.2022 20:54

Można wprowadzić – pod groźbą kary śmierci albo zesłania do obozu koncentracyjnego – pompy szczepionkowe na wzór tych insulinowych.
Na ogólnoświatowy sygnał radiowy wszystkie pompy jednocześnie podadzą obywatelom nową dawkę szczepionki i macie k…. problem z głowy. Kasę za ten patent Gates może mi przesłać na konto. Nr konta prześlę mu SMS-em.

Dan9a
15.01.2022 06:39

A kto pytam się, go dal na to stanowisko?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Morawiecki wyprzedził Trzaskowskiego. Duda z tragicznym wynikiem [SONDAŻ]

Najnowszy sondaż IBRiS pokazuje zaskakujący trend w krajowej polityce. Mateusz Morawiecki jest liderem zaufania, a tuż za nim znalazł...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x