INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:31 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski do dymisji? Senator PiS: Minister nie ma kwalifikacji do pełnienia tej funkcji

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Święty Andrzej Bobola – męczennik i patron Polski

Środa, 16 maja 1657 UWAGA! Tekst zawiera drastyczne treści! Święty Andrzej Bobla w czasie powstania Chmielnickiego został bestialsko zamordowany przez Kozaków. Dla bolszewików był „osobliwością”, pokazywaną...

Koniecznie przeczytaj

Politycy PiS mają dość Adama Niedzielskiego. Czy minister zdrowia niebawem pożegna się ze stanowiskiem?

Kolejne skandale z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim pokazują, że szkodzi on rządowi. Niebawem Wirtualna Polska ujawniła, że Niedzielski kłamał, jakoby kierownictwo PiS popierało obowiązkowe szczepienia dla wszystkich Polaków.

- reklama -

Teraz politycy PiS zaczęli pod nazwiskiem krytykować działania i zachowania ministra. W wywiadzie dla „Super Expressu” senator Jan Maria Jackowski nie krył, że los Niedzielskiego jest przesądzony.

W rozmowie z gazetą ujawnił, że „w środowisku PiS dojrzewa przekonanie, że minister Adam Niedzielski nie sprawdza się w swojej funkcji”.

Ponadto – według słów Jackowskiego – wiele osób w PiS-ie ma dość Rady Medycznej. Przypomnijmy, że w piątek większość Rady podała się do dymisji.

- reklama -

Niewykluczone, że kolejnym, który poleci ze stołka, będzie właśnie minister Niedzielski.

– Minister Niedzielski swoimi wypowiedziami quasi-politycznymi, próbując prowadzić własną politykę, występuje często przeciwko części własnego zaplecza politycznego w Sejmie pokazuje, że nie ma kwalifikacji politycznych do pełnienia tej funkcji – powiedział senator Jackowski.

Pytany wprost, czy należy spodziewać się dymisji Niedzielskiego, senator stwierdził, że „trzeba mieć uszy i oczy szeroko otwarte”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
14.01.2022 20:54

Można wprowadzić – pod groźbą kary śmierci albo zesłania do obozu koncentracyjnego – pompy szczepionkowe na wzór tych insulinowych.
Na ogólnoświatowy sygnał radiowy wszystkie pompy jednocześnie podadzą obywatelom nową dawkę szczepionki i macie k…. problem z głowy. Kasę za ten patent Gates może mi przesłać na konto. Nr konta prześlę mu SMS-em.

Dan9a
15.01.2022 06:39

A kto pytam się, go dal na to stanowisko?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Amerykańskie szkoły ograniczają promocję ideologii LGBT

Środowiska LGBTQitd oraz lewackie kipią z oburzenia – kolejne amerykańskie szkoły usuwają ze swoich bibliotek „literaturę” promującą homoseksualizm i...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x