INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:19 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Działacze LGBT zebrali ponad 5 tys. złotych dla krowy, która czuje się bykiem. Ekspert: Rolnik dobrze zarobił na debilach

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Lewicowi działacze zbierają pieniądze, aby wykupić krowę, która czuje się bykiem. Prezes zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego puka się w głowę i nazywa wpłacających debilami.

Księżycowa Krówka Muuun jest ofiarą transfobii „tak głębokiej, że przekracza granice gatunkowe”. Krowa wizualnie przypomina byka i jest bezpłodna.

- reklama -

Rolnik uznał, że mu się nie przyda do rozrodu i produkcji mleka więc postanowił ją oddać do rzeźni na mięso. Dlatego do akcji wkroczyli lewicowi działacze i obrońcy praw LGBT.

Lewicowcy postanowili uratować krowę „transwestytkę” i zbierają pieniądze, aby wykupić ją z rąk rolnika „transfoba”. Portal „Świat Rolnika” skontaktował się z ekspertem – Jackiem Zarzeckim, prezesem zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, by powiedział, czy coś takiego jak „transkrowy” występuje w naturze.

– Gdy Pan redaktor zadzwonił do mnie, aby porozmawiać na ten temat, musiałem kilka razy sprawdzić, czy to nie jest fake, żart lub badanie naukowe, które ma sprawdzić, czy ludzie są debilami, żeby wpłacać na takie bzdury pieniądze. Okazało się, że w Polsce idiotów nie brakuje, którzy wpłacają pieniądze na takie cele, jak odkupienie bezpłodnej krowy, czy bezpłodnej jałówki – mówi ekspert.

- reklama -

Zarzecki podkreśla, że „nie ma czegoś takiego jak krowa, która jest transwestytą”. – To jest naturalna sytuacja, do której dochodzi, jeżeli mamy ciążę bliźniaczą. Wtedy ciele płci żeńskiej jest bezpłodne. Drogi rodne nie są do końca wykształcone. Nauka zna ten przypadek pod nazwą „frymartynizm”. Przypadki niepłodności jałówek zostały zauważone dawno, bo już w czasach Imperium Rzymskiego. Zjawisko to wyjaśnili już na początku XX w. naukowcy – tłumaczy.

Zarzecki przypomina, że „transseksualizm to niezgodność płci, która jest definiowana przez daną osobę”, która „klasyfikowana jako zaburzenie psychiczne o nazwie Transseksualizm”, a „w przyrodzie nie ma czegoś takiego”.

Ekspert dodał, że jest „przerażony debilizmem ludzi”, a jednocześnie docenia, że „rolnik dobrze zarobił na tym, że ktoś jest debilem”. Mimo wszystko Zarzecki wyraża nadzieję, że społeczeństwo się „w końcu ogarnie”.

- reklama -

Źródło: „Świat Rolnika”

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
jaś
20.01.2022 09:37

Ja mam kurę i nie chce znosić jajek, patrzy na mnie z byka jak nie uzbieram 100 zł to ją sprzedam albo zabiję.

granitowy
19.01.2022 17:38

Ta transseksualna krowa pewnie…pewnie w oborze zgwałciła brutalnie wszystkie swoje siostry🤣!!! A teraz w trans-klubie będzie gwałcić debili…oczywiście na ich prośbę🤣!…🤮🤮🤮

piter
19.01.2022 16:35

pamiętacie Anne Grodzką , On też miął zaburzenia psychiczne był ulubieńcem tych PO paprańców z platformy obywatelskiej z tffffuSS kiem nz czele .

AMONUNGS
20.01.2022 12:49

ASD

kcin
21.01.2022 14:43

w świecie rolnika nie ma nic o tym. Fake?

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

8
0
Podziel się z nami swoją opiniąx