Burza po wystąpieniu z udziałem dr. Martyki o maskach. Radio Maryja: Film został usunięty przez YouTube [VIDEO]

1
4117

W Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyło się sympozjum pt. „Oblicza pandemii”. Wydarzenie wywołało spore kontrowersje, a platformy społecznościowe zaczęły kasować zapis wydarzenia.

Radio Maryja poinformowało, że YouTube (Google) usunęło zapis wideo z wystąpienia dr. Zbigniewa Martyki. Dr Martyka wystąpił w sobotę w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu na sympozjum pt. „Oblicza pandemii”.

Gośćmi wydarzenia byli naukowcy i dziennikarze, którzy rozprawiali na różne tematy związane właśnie z pandemią. Dr Zbigniew Martyka odniósł się m.in. do negatywnych skutków noszenia masek przez dzieci.

„YouTube zablokował wykład dr. Z. Martyki nt. pandemii koronawirusa zamieszczony przez Radio Maryja” – poinformowało Radio Maryja na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Lekarz internista mówił też o szczepieniach i rozpoznawaniu covida. Jednak największe poruszenie wywołał fragment dot. wpływu przymusu zasłania ust i nosa na rozwijający się mózg dziecka.

O ile film z wystąpieniem lekarza został usunięty, to dostępny jest zapis całej debaty. Wystąpienie lekarza zaczyna się od 2:46:00.

- reklama -
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel
02.02.2022 20:44

Prawdziwa wolność słowa