INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:29 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

USA ostrzegają przed podróżami do Polski

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Władze federalne ostrzegają Amerykanów przed odwiedzaniem 135 różnych krajów z powodu pandemii. Do krajów, których należy unikać zaliczają m.in. Polskę.

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom opublikowały listę krajów, do których odradzają podróżowanie. Podzielono je według stopnia zagrożenia koronawirusem na cztery poziomy.

- reklama -

Do objętych czwartym, bardzo wysokim poziomem ryzyka zaliczają 135 krajów. Znajduje się wśród nich m.in. Polska.

W czwartej grupie znalazły się również m.in. Austria, Francja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania i Włochy. Do czwartej kategorii należą też Australia, Brazylia, Grecja, Kanada, Meksyk, Rosja.

„Unikaj podróży do tych miejsc. Jeśli musisz, upewnij się, że jesteś w pełni zaszczepiony przed podróżą” – apelują Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

- reklama -

Władze USA twierdzą, że w przypadku, kiedy ktoś musi pojechać do Polski i innych państw z jej statusem, powinien być zaszczepiony.

„Nawet jeśli masz aktualną dawkę przeciwko wirusowi Covid-19, wciąż możesz być narażony na zakażenie, a także rozprzestrzeniać wirusa. Każda osoba w wieku 2 lat lub starsza powinna w zamkniętych pomieszczeniach publicznych nosić dobrze dopasowaną maseczkę” – apelują.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Waldemar Kraska straci robotę?

Wiceminister Zdrowia Waldemar Kraska chyba nie skonsultował swojego wystąpienia z szefem. Ani z „ekspertami medycznymi”. Nie zdziwmy się, jeśli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx