INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:16 | poniedziałek | 22.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Córka rzecznika Putina oburzona na sankcje dla dzieci. Liza Pieskow: Amerykanie i Europejczycy będą odpowiadać za grzechy dziadków?

Czas czytania: 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Sankcje Zachodu uderzyły we wszystkich Rosjan. Dzieci nie chcą jednak cierpieć za grzechy rodziców.

Córka rzecznika prasowego Kremla, Dmitrija Pieskowa – Jelizawieta „Liza” Pieskow przekonuje, że nie powinna być karana za działania ojca, który reprezentuje Władimira Putina.

- reklama -

Liza Pieskowa jest stażystką w Parlamencie Europejskim. Pracowała w biurze francuskiego europosła Aymerica Chauprade’a.

24-latka ochoczo pokazuje swoje wystawne życie na Zachodzie i chwali się współpracami na Instagramie. Teraz straci na nim konto.

Liza uważa, że sankcje nałożone przez USA nie powinny jej dotknąć, gdyż jest “dorosła” i w dodatku “kobietą”. Zamieściła obszerne oświadczenie na Instagramie.

- reklama -

“Moim zdaniem obejmowanie sankcjami dorosłych dzieci, które od dawna prowadzą własne życie osobiste i zawodowe, jest niedorzeczne” – podkreśliła na wstępie córka rzecznika Putina.

Pieskowa jest wzburzona tym, że ona także musi odpowiadać za coś, w co zaangażowany jest jej ojciec. “Obwiniając krewnych za wywołaną wojnę, można by obwiniać potomków amerykańskich i europejskich rodzin za zło, jakie zgotowały poprzednie pokolenia” – stwierdziła.

24-latka dodała, że prowadzi niezależne życie, stąd nie rozumie, dlaczego została wciągnięta na listę sankcji przez USA, które “uważają się za państwo prawa”.

- reklama -

– Twierdzenia, że prowadzę luksusowe życie, nie ma związku z bezpieczeństwem. Wprowadzone przepisy nie mają nic wspólnego z „rządami prawa” – skwitowała.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Andko
13.03.2022 23:59

Do domu Lizo do domu. Rosja czeka na ciebie

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Pekin dokarmia czerwone kleszcze

Dwie grupy społeczne wspierają sprzeczne z ludzką naturą, niepraktyczne i destrukcyjne idee. Ci, którzy na tym szaleństwie ubiją interes...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx