INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:16 | wtorek | 28.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Córka rzecznika Putina oburzona na sankcje dla dzieci. Liza Pieskow: Amerykanie i Europejczycy będą odpowiadać za grzechy dziadków?

Czas czytania: 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Sankcje Zachodu uderzyły we wszystkich Rosjan. Dzieci nie chcą jednak cierpieć za grzechy rodziców.

Córka rzecznika prasowego Kremla, Dmitrija Pieskowa – Jelizawieta „Liza” Pieskow przekonuje, że nie powinna być karana za działania ojca, który reprezentuje Władimira Putina.

- reklama -

Liza Pieskowa jest stażystką w Parlamencie Europejskim. Pracowała w biurze francuskiego europosła Aymerica Chauprade’a.

24-latka ochoczo pokazuje swoje wystawne życie na Zachodzie i chwali się współpracami na Instagramie. Teraz straci na nim konto.

Liza uważa, że sankcje nałożone przez USA nie powinny jej dotknąć, gdyż jest “dorosła” i w dodatku “kobietą”. Zamieściła obszerne oświadczenie na Instagramie.

- reklama -

“Moim zdaniem obejmowanie sankcjami dorosłych dzieci, które od dawna prowadzą własne życie osobiste i zawodowe, jest niedorzeczne” – podkreśliła na wstępie córka rzecznika Putina.

Pieskowa jest wzburzona tym, że ona także musi odpowiadać za coś, w co zaangażowany jest jej ojciec. “Obwiniając krewnych za wywołaną wojnę, można by obwiniać potomków amerykańskich i europejskich rodzin za zło, jakie zgotowały poprzednie pokolenia” – stwierdziła.

24-latka dodała, że prowadzi niezależne życie, stąd nie rozumie, dlaczego została wciągnięta na listę sankcji przez USA, które “uważają się za państwo prawa”.

- reklama -

– Twierdzenia, że prowadzę luksusowe życie, nie ma związku z bezpieczeństwem. Wprowadzone przepisy nie mają nic wspólnego z „rządami prawa” – skwitowała.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Andko
13.03.2022 23:59

Do domu Lizo do domu. Rosja czeka na ciebie

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jeśli wejdziesz między wrony…

Pewien zwolennik europejskiego podejścia do gościnności, w myśl którego gospodarze dostosowują się do zwyczajów gości, przekonał się, że podróże...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx