INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:09 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Córka rzecznika Putina oburzona na sankcje dla dzieci. Liza Pieskow: Amerykanie i Europejczycy będą odpowiadać za grzechy dziadków?

Czas czytania: 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Sankcje Zachodu uderzyły we wszystkich Rosjan. Dzieci nie chcą jednak cierpieć za grzechy rodziców.

Córka rzecznika prasowego Kremla, Dmitrija Pieskowa – Jelizawieta „Liza” Pieskow przekonuje, że nie powinna być karana za działania ojca, który reprezentuje Władimira Putina.

- reklama -

Liza Pieskowa jest stażystką w Parlamencie Europejskim. Pracowała w biurze francuskiego europosła Aymerica Chauprade’a.

24-latka ochoczo pokazuje swoje wystawne życie na Zachodzie i chwali się współpracami na Instagramie. Teraz straci na nim konto.

Liza uważa, że sankcje nałożone przez USA nie powinny jej dotknąć, gdyż jest “dorosła” i w dodatku “kobietą”. Zamieściła obszerne oświadczenie na Instagramie.

- reklama -

“Moim zdaniem obejmowanie sankcjami dorosłych dzieci, które od dawna prowadzą własne życie osobiste i zawodowe, jest niedorzeczne” – podkreśliła na wstępie córka rzecznika Putina.

Pieskowa jest wzburzona tym, że ona także musi odpowiadać za coś, w co zaangażowany jest jej ojciec. “Obwiniając krewnych za wywołaną wojnę, można by obwiniać potomków amerykańskich i europejskich rodzin za zło, jakie zgotowały poprzednie pokolenia” – stwierdziła.

24-latka dodała, że prowadzi niezależne życie, stąd nie rozumie, dlaczego została wciągnięta na listę sankcji przez USA, które “uważają się za państwo prawa”.

- reklama -

– Twierdzenia, że prowadzę luksusowe życie, nie ma związku z bezpieczeństwem. Wprowadzone przepisy nie mają nic wspólnego z „rządami prawa” – skwitowała.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Andko
13.03.2022 23:59

Do domu Lizo do domu. Rosja czeka na ciebie

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak budowano NOWY PORZĄDEK na przykładzie USA

Zadania stawiane 60 lat temu komunistycznym agitatorom w Ameryce głosiły m.in.: Promuj ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Dąż do...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx