INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:33 | niedziela | 02.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

„Dupiarz” Trzaskowski w „kopulodromie”

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Rafał Trzaskowski, pętający się po spędach feministek, wreszcie pokazał, jaki jest jego stosunek do kobiet, sprowadzając te, z którymi miał styczność, do nazwy miejsca, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę.

To nie jest informacja nowa, ale dopiero teraz wychodzą ma jaw szczegóły. Najwyraźniej nieprzypadkowo przemilczane. W połowie maja walczący o „prawa kobiet” (czyli popierający zabijanie nienarodzonych dzieci) i pamiętający zawsze o używaniu feminatywów, “oczytany”, “kulturalny” i “europejski” Rafał Trzaskowski wystąpił w podkaście  „króla TVN” Kuby  Wojewódzkiego. Media relacjonowały tę rozmowę, pisząc, że Trzaskowski opowiadał o swojej młodości, spotkaniu z Joe Bidenem czy o tym, jak powinna wyglądać TVP. Ale nie tylko.

- reklama -

Wojewódzki równo dziesięć lat temu ze swoim kolegą Michałem Figurskim w wulgarny sposób „żartował” z gwałcenia pracujących w Polsce Ukrainek. Trzaskowski najwyraźniej poczuł z nim wspólnotę, bo zaczął snuć wspomnienia z młodości i o mieszkaniu swego wieloletniego przyjaciela, obecnie właściciela ulokowanego w Pałacu Kultury i Nauki teatru 6 Piętro – Michała Żebrowskiego, pamiętnego Skrzetuskiego z „Ogniem i Mieczem”.

Trzaskowski w „kopulodromie”

Ówczesne mieszkanie młodego Żebrowskiego, prezydent Warszawy nazwał „kopulodromem”. Zaznaczył jednak, że sam właściciel owego lokum nie brał udziału w kopulacjach. Rafał Trzaskowski ponoć też bywał tam, by dyskutować o książkach, ale…  Warszawski aktywista miejski Jan Śpiewak zwrócił uwagę na inny fragment rozmowy Wojewódzkiego i Trzaskowskiego. A brzmiał on tak:

- reklama -

Wojewódzki (W): – Powiedz mi, dlaczego mówisz wszystkim naokoło, że słowo „bawidamek” znasz tylko z języka i frazeologii babci? Przecież masz świadomość, że byłeś przystojny i jesteś, no dzisiaj zajęty…

Trzaskowski (T) – Nie, nie… ale to chodziło o to, że „dupiarz”, to tak, ale nie bawidamek. Kto mówi „bawidamek”, na Boga?! (śmiech)

W: – Aaa to dziękuję, że… Czyli ty byłeś dupiarzem? (śmiech)

- reklama -

T: – Oczywiście, że tak, a nie żadnym bawidamkiem. (śmiech)

W: (śmiech) – O Jezus Maria!

Dupiarz

Trzaskowski określił sam siebie  – “dupiarz”. I chyba nie może mieć pretensji, jak ktoś będzie o nim teraz pisał Rafał „Dupiarz” Trzaskowski.

„Nie wiem co mnie bardziej rozwala to, że prezydent Warszawy jest takim prostakiem, czy, że @onetpl uznał to za takie świetne i postanowił to wrzucić na tik toka”, napisał Śpiewak przy opublikowanym na Twitterze fragmencie rozmowy ewidentnie zakumplowanych dziennikarz i prezydenta.

Istotnie, dziwne zachowanie administratora strony. Ujawnić prawdziwą twarz Trzaskowskiego i to w czasie, kiedy otwarcie jest szykowany na przywódcę opozycji?  Coś kiepsko w Onecie z tzw. “czujnością rewolucyjną”. Może dlatego, że feministki, które za nazywanie kobiet „d…pami” rozerwałby na strzępy każdego polityka prawicy, wobec Trzaskowskiego zachowują się pobłażliwie. I tak oto potwierdzenie znalazła stara prawda, że dla feministki molestowanie, chamstwo i seksizm zaczyna się wtedy, gdy robi to facet biedny i brzydki. Jak ma władzę, to sobie tylko niewinnie żartuje. Jak Trzaskowski. Kandydat na urząd prezydenta Polski.

Feministka Małgorzata Trzaskowska musi z tego stosunku męża do kobiet bardzo dumna. Ciekawe, czy w domowych pieleszach do niej zwraca się tak, jak mówi o kobietach?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Syf, kiła i mogiła, czyli pandemia chorób wenerycznych

W krajach wysokorozwiniętych widać już skutki promocji seksualnego wyzwolenia – lawinowo wzrosła liczba chorób wenerycznych. Zdaniem amerykańskich ekspertów jest...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx