INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

15:03 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili! Nowe informacje! Co się stało z handlarzem respiratorami?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Albańscy dziennikarze, powołując się na swoje źródła w policji, twierdzą, że znaleziony w Tiranie zmarły, to nie Andrzej I., handlarz bronią i respiratorami, tylko osoba o inicjałach A.H.

- reklama -

O Andrzeju I. po raz pierwszy głośno zrobiło się, kiedy na jaw wyszło, że Ministerstwo Zdrowia lekką ręką wydało u niego 154 mln złotych na zakup respiratorów, które w znakomitej większości nigdy do Polski nie dotarły (a te nieliczne, które dotarły, nie nadawały się do użytku). Po raz drugi, kiedy okazało się, że prokuratura list gończy za nim wydała dopiero w marcu tego roku, podczas gdy I. „wybył” z Polski jeszcze w grudniu 2020 r.

Po raz trzeci kilka dni temu, kiedy media poinformowały, opierając się na danych od policji, że I. został znaleziony martwy w Albanii jeszcze w czerwcu 2022 r.

I? H? Czy ktoś inny?

- reklama -

Teraz okazuje się, że znalezione ciało to niekoniecznie był Andrzej I. Albańscy dziennikarze piszą o mężczyźnie o inicjałach A.H.

„Ci [dziennikarze], opierając się na źródłach miejscowej policji, twierdzą, że znalezionym zmarłym nie był Andrzej I., a osoba o inicjałach A.H. Nijak do polskiego handlarza bronią nie pasuje też wiek ofiary. Jest ona bowiem o dwa lata starsza od 71-letniego Andrzeja I.”, podał niemiecki tabloid „Fakt”, zaprzeczając tym samym rewelacjom podanym przez też cudzoziemski TVN.

„20.06.2022 przy bulwarze Bajram Curri, w wynajętym lokalu znaleziono, bez znaków życia, polskiego obywatela A.H., lat 73. Podczas badania wstępnego nie stwierdzono śladów przemocy”, cytuje raport albańskiej policji portal „Albanian Daily News”.

- reklama -

Czyżby więc to jednak nie Andrzej I., a cała „zabawa” zaczynała się od początku?

Nie ma Andrzeja I. Nie ma winnych afery. Nie ma 50 mln złotych. I oczywiście nikt nic nie wie.

Za to na pewno już niebawem na CAI24. druga część tekstu o Andrzeju I., jego niezwykłej karierze i o tym, co wspólnego miał ze słynnym „panem życia i śmierci”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kamienie milowe, czyli groźne skały

Premier Mateusz Morawiecki jeszcze nie tak dawno chwalił się wynegocjowaniem „kamieni milowych”. Teraz zdystansował się od nich prezydent Andrzej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx