Schwabskich pomysłów ciąg dalszy

  3
  1216
  Fot. You Tube

  Kolejny Schwabski pomysł zakłada nie tylko, że nie będziesz mieć niczego i będziesz się z tego cieszyć, ale będziesz jeszcze podlegać stałej kontroli. Zostaniesz zachipowany jak pies. Zacznie się od dzieci.

  Zaczęło się od „rodzicielskiej kontroli” poprzez instalowanie w komórkach aplikacji śledzących. Według najnowszych planów mają je zastąpić chipy. I nie tylko rodzice będą mogli je śledzić.

  Hitlersyn Klaus Schwab z kumplami postanowił zabrać się za dzieci. Wszystkie. On i jego szemrani kumple ze Światowego Forum Ekonomicznego chcą masowo wszczepiać dzieciom „chipy śledzące”. To nie jest kolejna teoria spiskowa, tylko jawnie zapowiadana operacja, w dodatku technologicznie już wkrótce możliwa do realizacji.

  Ze strony Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), można przejść do „podstrony” o przyszłości rozszerzonej rzeczywistości (AR). Już teraz znajduje się tam projekt masowego chipowania dzieci jak dziś chipuje się psy. To sprowadzenie dzieci do zwierząt jest reklamowane jako „solidny, racjonalny” ruch odpowiedzialnych rodziców powodowany względami „bezpieczeństwa”.

  Ludzie Schwaba mówią już wprost (i powtarza to ich obecny guru – żydowsko-gejowski prof. Youval Harari),  że chipy w przyszłości będą częścią naszego życia tak, jak dzisiaj są okulary. Zastąpią w znacznym stopniu telefony komórkowe i inne formy komunikacji. Będą też towarem równie powszechnym, jak wyżej wymienione.

  Na pierwszy ogień procederu chipowania ludzi mają pójść dzieci, ale łatwo się domyśleć, że w ten sposób w następnej kolejności zostaną oznaczone osoby starsze i chore, także dla ich bezpieczeństwa, a potem cała reszta. WEF  Komu w następnej kolejności poradzą wszczepiać urządzenia, można się domyślać.

  WEF taktownie pomija tylko jedną kwestię – kto będzie miał dostęp do danych wysyłanych prze chipy i w jakim jeszcze celu poza lokalizacją użytkowników będzie je wykorzystywać. Prawa obywatelskie, wolność każdego człowieka i prawo do jego prywatności także zdają się już nie mieć znaczenia. I tak pomału Schwabskie pomysły przesuwają nasz świat do „Roku 1984”. I tylko jedno pytanie pozostaje bez odpowiedzi – dlaczego świat słucha tego politycznego psychopaty dążącego do odebrania ludziom ich podstawowych praw?

  Źródło:
  Najwyższy Czas

  - reklama -
  Subskrybuj
  Powiadom o

  3 komentarzy
  oceniany
  najnowszy najstarszy
  Wbudowane informacje zwrotne
  Zobacz wszystkie komentarze
  Ewa-Maria
  22.08.2022 19:53

  Widać, słychać i czuć że Morawiecki jest wykonawcą polityki globalistów. To Schwab przyczynił się do tego że jest premierem. Ja tak to dostrzegam i na pewno nie mylę się. Wszystkie dane będą w posiadaniu Żydów z Izraela . Tak jak dane że Spisów Powszechnych. Zdrajcy rządzący Polską do tego doprowadzili. Sprawą nie cierpiącą zwłoki jest odsunięcie Morawieckiego do funkcji premiera ponieważ za jego sprawą globaliści zrobią to co zamierzają. Sprawa jest na tyle poważna i nie cierpiąca zwłoki że należy działać i to szybko. Inaczej zamierzenia ich się ziszczą.

  AMBROGIO
  24.08.2022 12:06

  Z “prof ” Harari spotkał się tzw.
  premier z Polski Mateusz M.
  Lewactwo wyczuwa siebie na
  co najmniej 10 wiorst …