INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:53 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemiecka praworządność, czyli gwałciciel dziecka na wolności

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Goście Angeli Merkel w Niemczech gwałcą, mordują, dostają minimalne wyroki, wychodzą na wolność i nadal przebywają w tych samych miejscowościach co ich ofiary. Niemcy zamiast się tym zająć, chcą Polskę uczyć „praworządności”.

Illerkirchberg w Badenii-Wirtembergii to typowa niemiecka mieścina, właściwie wieś – białe domki, zamek na wzgórzu, czyste ulice. Zmieniło się, gdy w 2015 roku do Niemiec napłynęła rzesza „inżynierów i lekarzy”, zaproszonych przez Angelę Merkel. Dziś nie mówi się o tym, czy mieszkańcy Illerkirchbergu serdecznie powitali gości kanclerz Niemiec w swojej miejscowości i w ośrodku dla uchodźców, utrzymywanym z ich podatków. Wydaje się, że dziś gorzko tego żałują.

- reklama -

Parę dni temu na jaw wyszła szokująca zbrodnia, jakiej w Illerkirchbergu dopuścił się jeden z „inżynierów i lekarzy”, zaproszonych do Europy przez Angelę Merkel. „Uchodźca” dźgnął nożem dwie dziewczynki czekające na przystanku na autobus. Jedna z nich zmarła. Policja zatrzymała trzech, pochodzących z Erytrei, „uchodźców” (oczywiście nielegalnych). Przy jednym znaleziono nóż, który był narzędziem zbrodni. Zbiegiem okoliczności, właśnie teraz wróciła sprawa z 2019 roku.

Gwałciciel na wolności

W 2019 roku w tej samej miejscowości czternastoletnia dziewczynka została zgwałcona przez ubiegających się o azyl czterech mężczyzn pochodzących z Afganistanu i Iraku. Mężczyźni w wieku od 17 do 26 lat odurzyli ją i wielokrotnie zgwałcili. Niemiecki sąd uznał „młody wiek” (sic!) sprawców za okoliczność łagodzącą. Dwóm wymierzył wyrok dwóch lat i trzech miesięcy więzienia, a pozostałej dwójce – po dwa lata i dwa miesiące pozbawienia wolności.

- reklama -

Jeden ze sprawców odsiedział swoje i wyszedł na wolność. Afgańczyk miał być deportowany do ojczyzny, ale nie zgadza się na to niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Deportacje z Niemiec do Afganistanu zostały zawieszone, od kiedy władzę w tym kraju przejęli  talibowie. Ministerstwo argumentuje, że nie jest pewne bezpieczeństwa załogi, która miałaby odtransportować gwałciciela do Afganistanu. W efekcie gwałciciel przebywa na wolności i nadal zamieszkuje w  Illerkirchbergu. Czyli dokładnie tam, gdzie jego ofiara.

Goście, goście…

„Deportacje będą możliwe dopiero wtedy, gdy sytuacja pod względem bezpieczeństwa będzie stabilna” – powiedział prasie rzecznik niemieckiego ministerstwa. Bezpieczeństwo kobiet z  Illerkirchberga ma snadź drugorzędne znaczenie, skoro niemieckie władze nie widzą przeszkód, by gwałciciel tam przebywał. Teoretycznie władze niewiele mogą zrobić – odsiedział swoje, więc zamykać go nie mogą, bo przecież zaraz lewackie organizacje włączą jazgot o łamaniu praw człowieka.

- reklama -

Tymczasem policja zaapelowała do mieszkańców miasteczka, żeby nie wykorzystywali sprawy ataku nożownika „do podżegania do nienawiści wobec cudzoziemców lub osób ubiegających się o azyl”. Tak… Z całą pewnością dwie zbrodnie popełnione przez „inżynierów i lekarzy” nie mogą skłaniać mieszkańców miasta do wyciągania wniosków. Mają za utrzymywać utrzymywać bandytów, którzy gwałcą i zabijają ich dzieci i jeszcze nie okazywać im niechęci. Co tam bezpieczeństwo ich dzieci, ważne, żeby goście Angeli Merkel czuli się bezpieczni. A jeśli kogoś znowu zgwałcą albo zamordują?

Cóż, zdaniem niemieckich władz najwyraźniej „takie rzeczy się zdarzają”, a jeśli bandyci „nie znają” europejskiej kultury, to trzeba być wobec nich wyrozumiałym. W końcu są „ważniejsze sprawy”. Na przykład „brak praworządności w Polsce”, która takich gości na swoje terytorium nie wpuszcza.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
pPiotr
12.12.2022 10:14

. . . i bardzo dobrze tym bandytom niemieckim ————— kto ma miękkie serce , ten ma twardą dupę . . . oto prawdziwe oblicze ,,wolności i tolerancji “

zagłoba sum
25.12.2022 08:23

Tematy znane od lat i nikogo myślącego nie trzeba przekonywać. Teraz może coś o gwałtownym wzroście przestępczości w Polsce po 24.02.22… Jasne jest dla każdego, że “przyjeciel” pisjudeomarksistów, krwawy klaun kijowski opróżnił przy okazji kolejnego cyrku z rzekomymi uchodźcami (prawdziwych jest może 5% ogólnej liczby “gosci” moravtza i jego antypolskiej bandy bandy) więzienia upadlińskie z ktyminalistów…

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx