INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:14 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

OBROŃCA KOBIET czy DAMSKI BOKSER?

Czas czytania: 4 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Ciekawy jestem, czy Sekielski i spółka będą równie wyrozumiali, jeżeli podobny cios zostanie wyprowadzony z drugiej strony politycznej barykady? A zapewniam, że taki potężny cios wymierzony w Tuska wisi w powietrzu już od bardzo wielu lat i widząc, co wyczynia dzisiaj ten łotr odgrywający rolę „obrońcy kobiet”, nie wykluczam, że ten cios zostanie w końcu wyprowadzony i trafi w punkt.

Wszystkim tym, którzy w referendum z 2003 r. głosowali za przystąpieniem Polski go „wspólnej europejskiej rodziny”, nawet do głowy by nie przyszło, jak sprawy potoczą się dalej. Co prawda przez długi czas wmawiano nam, że jesteśmy kochani i traktowani jak pełnoprawny członek tej rodziny, ale tylko dopóki, dopóty kolejne rządy dawały przyzwolenie na traktowanie nas niczym podbite plemię cieszące się z kolorowych paciorków otrzymywanych w zamian za wyprzedaż narodowego majątku. Rządy te były szczęśliwe z roli taniej siły roboczej oraz państwa strefy zgniotu, w przypadku gdyby Rosji przyszło do głowy znowu ruszyć na Europę. Dzisiaj rolę tej strefy zgniotu przejęła Ukraina, ale trudno się cieszyć z cudzego nieszczęścia. Każdy, kto trzeźwym okiem patrzy na zachowanie unijnych decydentów wobec naszych demokratycznych władz, nie ma już wątpliwości, że silna gospodarczo i militarnie Polska nie leży w interesie Berlina, Paryża, Brukseli i Moskwy. Ten dramat potęguje sytuacja, w której niemal wszystkie sondaże wskazują, że około 30 proc. badanych popiera w Polsce partie zdrajców i stręczonego niezwykle nachalnie przez Niemcy Tuska, który ma za zadanie całkowicie podporządkować Polskę interesom Berlina. Doskonale rolę Tuska spuentował ostatnio Jarosław Kaczyński w miejscowości Stawiski na Podlasiu, mówiąc: Pamiętajcie o tym ryżym, bo to jest dzisiaj największe zagrożenie dla Polski.

- reklama -

Słowa prezesa PiS oburzyły fanów Tuska, ale nawet po tamtej stronie barykady politycznej jest on podobnie postrzegany, choć oczywiście nikt nie powie tego głośno tak, jak towarzysze Kwaśniewski i Kalisz w rozmowie nagranej w restauracji Sowa i Przyjaciele:

– Kwaśniewski: Jest wyjątkowo mściwy. Rudy i mściwy.

Kalisz: Kanalia nawet bym powiedział.

- reklama -

Sądzę, że właśnie do takiego wniosku doszedł Jarosław Kaczyński,mówiąc wprost o „ryżym” jako największym zagrożeniu dla Polski. Myślę, że szalę przechylił atak Tuska,który tak skomentował pożar niebezpiecznych odpadów w Zielonej Górze:

– Smród płonących odpadów w Zielonej Górze. Smród setek bezkarnych nielegalnych składowisk. Smród pisowskiej korupcji w całej Polsce. Kaczyński i Sasin na pikniku. „Ryża kanalia” z pełna premedytacją pominęła informację o tym, że za gospodarkę odpadami odpowiadają samorządy, a sprowadzenie tych niebezpiecznych, które spłonęły w Zielonej Górze, zatwierdził jego kolega partyjny z PO, starosta Ireneusz Plechan
w 2012 r. Oczywiście Tusk nie powiedział, że w czasach jego rządów Polska stała się potężnym importerem milionów ton odpadowego syfu nie tylko z Niemiec, ale także z Holandii, Włoch, a nawet z dalekiego Salwadoru. Tusk i jego ferajna – niczym mafijna rodzina Soprano – doskonale wiedzieli, że na śmieciach i odpadach robi się największe przekręty. To „gospodarka odpadami” zaprowadziła za kratki byłych ministrów Tuska:Karpińskiego i Baniaka i to wokół tego towarzystwa roztacza się smród korupcji. Dzisiaj nie wiadomo, jak sobie poradzić z tymi 6 milionami ton niebezpiecznych odpadów sprowadzonych w czasach rządów Tuska.

(…)

- reklama -

Zapowiedziany przez Tuska październikowy marsz również adresowany jest głównie do kobiet. On wierzy, że to lewackie bojówki lesbijki Marty Lempart i spółki potrafią rozhuśtać nastroje tuż przed wyborami, a niemiecki „Newsweek” i cytujący go niemiecki Onet już dziś zapobiegliwie usprawiedliwiają piórem Sekielskiego te „ciosy poniżej pasa”. Lempart natychmiast ruszyła na komisariaty i w akcji „Solidarni z Joanną” wykrzykuje do policjantów: szmaty, kundle, k…y. Ciekawy jestem, czy Sekielski i spółka będą równie wyrozumiali, jeżeli podobny cios zostanie wyprowadzony z drugiej strony politycznej barykady? A zapewniam, że taki potężny cios wymierzony w Tuska wisi w powietrzu już od bardzo wielu lat i widząc, co wyczynia dzisiaj ten łotr odgrywający rolę „obrońcy kobiet”, nie wykluczam, że ten cios zostanie w końcu wyprowadzony i trafi w punkt, czyli prosto w szczękę tego damskiego boksera.

Miało się to stać już 16 lat temu przed październikowymi wyborami w 2007 r. To wtedy ujawniono, że koalicja Ligi Polskich Rodzin Romana Giertycha i Samoobrony Andrzeja Leppera (LiS) chciała zaatakować Tuska aferą obyczajową. Tygodnik „Wprost” pisał:

– O hakach na Donalda Tuska powiedział Roman Giertych w wywiadzie dla poniedziałkowego „Newsweeka”: – Z tego, co wiem, planowane jest uderzenie w Tuska i jego najbliższe otoczenie. To są archiwalne akta policji z Gdańska. Dotyczą m.in. spraw obyczajowych – mówił Giertych […].

Cały tekst – czytaj tylko w “Warszawskiej Gazecie” i/lub na stronie internetowej www.warszawskagazeta.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ali
25.08.2023 18:09

Jakoś nabraliśmy takiego upodobania we wzajemnym obrzucaniu się g…m. Co raz mniej chce się to czytać.

nemo
01.09.2023 12:29

dlaczego nie ma w szkole Historii , no jest ale . lektury szkolne . Prus, nie bo antysemita .Zeromski , nie bo . nie , Sienkiewicz nie bo nie . ale hary poter jest okey . a Wy rodzice krzyk Giertych chce mundurki do szkół , to był wrzask . a w tej Anglii no idą do szkoły bez kompleksu w mundurkach , chłopcy i dziewczynki . więc o co chodzi ..no wiemy . no moja córka nie bedzie siedziała we tym mundurki z dzickiem biedoty . mus się . itd . dlatego . niestety , musiał odejść , .dziś się nie mówi bo i po co miał rację . . a to co ta swołocz mówi , np . panienka rozmawia przez kom.. i taka jest rozmowa we autobusie . No wiesz Ty ..że On ,to ..h , , k , a i tak przez 15 minut . nie wolno uzywać telefonu kom . we szkole komu to przeszkadzało , we Anglii nie mają z tym problemu . we pracy nie wolno dzwonić . a w naszej Polsce . szkoda , pana Giertycha . chciał dobrze a wyszło jak za Gerka .pomożecie . okradli polskie i nie pomogli ., ale chapali , no była bieda za komuny . no panie było .bieda . a za gerka si wybudował za psie grosze . dobrze , pisał . Goebbels Josef . ..ciemna masa nie pamięta , a jak powtarzamy 100 razy kłamstwo jest prawdą . a Leppera kto załatwił , sam się.,,..U na na dzień dzisiejszy jest tak , wybory nie drażnić , po 2 latach wybory na prezydenta i do eu i zaś wybory do sejmu i tak dalej Giertych miał rację . wielka to jest rodzina która nie sprzedała Polski . szacunek .ps . mundurki do szkół , bez telefonów kom. oraz bez słodyczy w kioskach szkolnych .pozdrowienia dla Ali , masz czasem rację . bywaj .

reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx