INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:33 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

CZY POLSKĄ RZĄDZĄ OBCE SŁUŻBY?

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Pytanie szokujące, ale jeśli przyjrzeć się sytuacji w Polsce – zasadne. Pod rządami Tuska Polska to kraj, gdzie projekty najważniejszych ustaw piszą obce grupy interesów, a premier i jego neoministrowie pilnują, żeby nikt im piachu w tryby nie sypał.

Kto przygotował zmianę prawa w zakresie funkcjonowania Trybunału Konstytucyjnego, wymagającą zmianę Konstytucji? – Fundacja Batorego, złożona i finansowana przez żydowskiego spekulanta George’a Sorosa. Fundacja na swojej stronie pochwaliła się, że przygotowała projekty czterech ustaw, które na początku marca zostały złożone w Sejmie.

- reklama -

„To jest także projekt ustawy o TK. Chciałem podkreślić społeczny projekt ustawy przygotowany przez organizacje pozarządowe. Proces cały koordynowała Fundacja Batorego, także przepisy wprowadzające ustawę o TK oraz wreszcie ustawa, która ma na celu dokonanie nowelizacji konstytucji kontekście funkcjonowania TK oraz wprowadzenia zasady bezpośredniego stosowania konstytucji przez sądy powszechne”– zakomunikował minister sprawiedliwości Adam Bodnar.(…)

Kto pisał ustawę wiatrakową, którą tak chwaliła się ministra Paulina Hennig-Kloska? Poślica od Hołowni chwaliła się swoją pracowitością, dopóki nie okazało się, jak skandaliczne są zapisy tej ustawy, stwarzające możliwość odbierania ludziom własności pod prywatne farmy wiatrowe czy zobowiązujące do kupowania złomu. Jak się okazało na sejmowej komisji dotyczącej ustawy wiatrakowej, upoważnienie do zabierania głosu w imieniu KO dostał mec. Adam Romanowski – partner w kancelarii Romanowski i Wspólnicy, która pracowała dla dużego francuskiego koncernu energetycznego. Kto i dla kogo napisał projekt samej ustawy – do tej pory nie wiadomo. Wiadomo, że nie została napisana w polskim parlamencie.

W Warszawie Rafał Trzaskowski wprowadza „strefę czystego transportu”. Jak? Miasto stołeczne zleciło przeprowadzenie badań, przed wprowadzeniem strefy czystego transportu, fundacji promującej auta elektryczne. Ta zrobiła to za darmo, potem ratusz się na nie powołał. Internauci ujawnili, że w 2022 r. miasto podpisało umowę z Fundacją Promocji Pojazdów Elektrycznych, w której zobowiązało się do niepodejmowania żadnych czynności, które mogłyby zagrozić powodzeniu założeń programu Strefy Czystego Transportu oraz zobowiązało się do zachowania lojalności względem Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych, a także do poszanowania interesów Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych. Czy takie same działania miały miejsce w innych miastach?

- reklama -

(…)

Każda z tych sprawa tak naprawdę kwalifikuje się do zajęcia się nią przez prokuraturę. Nie po to jednak Adam Bodnar. łamiąc prawo, wprowadzał swoich ludzi do Prokuratury Krajowej, żeby przestrzegać prawa. Niestety, wszystko wskazuje na to, że będzie coraz gorzej. Polska jest krajem, gdzie obce ośrodki ingerują w polskie interesy. Ustawy piszą lobbyści, inni lobbyści sporządzają opinie ustawiające nam codzienne życie. Czy to jest normalne? Czy nie czas odzyskać Polskę dla Polaków i pogonić tę obcą i antypolską agenturę z naszej Ojczyzny?

Więcej, w tym o działaniach prokurator Ewy Wrzosek, ujawnionych przez dziennikarzy wp.pl w najnowszym numerze “Warszawskiej Gazety”

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx