INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:53 | wtorek | 18.06.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trzeba zatrzymać to szaleństwo

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 czerwca

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Unia Europejska coraz bardziej oderwana od rzeczywistości. Jeśli nie nikt nie zatrzyma szaleństwa eurokratów, wszyscy będziemy żyć według jednej dyrektywy: nie będziesz mieć nic i będziesz szczęśliwy. Te wybory to ostatni moment, by nie weszła w życie.

Za kilka dni wybory do Parlamentu Europejskiego. Wszyscy zapewniają, że Polska musi być w Unii i że tylko oni zapewnią jej silną pozycję. Czy tak się stanie? A może czas na nowe twarze w Brukseli? Na tych, których media głównego nurtu nie wpuszczą na antenę. W telewizji PL1.TV możesz posłuchać, co mają do powiedzenia.

- reklama -

“Zielony Ład”, Fit for 55, rezygnacja z zasady jednomyślności, pakt migracyjny, dyrektywa budynkowa i ich pochodne. Te projekty będą kształtować życie nasze i przyszłych pokoleń. Czy politycy zamieszani w uchwalenie tych zasad je zatrzymają. Na te i inne pytania odpowiadają Mikołaj Kominek i Łukasz Komorowski, kandydaci do Parlamentu Europejskiego z ramienia Konfederacji, a cała rozmowa dostępna w internetowej telewizji www.pl1.tv.

Start

- reklama -

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Nie dajmy się wciągnąć w tę wojnę!

Wojna wisi w powietrzu i może się okazać, że Polska zostanie w nią zgodnie wepchnięta rękami PO-PiSu. W najnowszej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx