To czarni biją białych. Szokująca prawda o „odwrotnym rasizmie” w USA

0
9783
Fot. Domena publiczna
Fot. Domena publiczna

Afroamerykańscy bojówkarze zmuszają pozostałych Amerykanów do całowania swoich butów. Ma to być gest odkupienia za niewolniczą przeszłość i rasistowską przemoc policji. Tymczasem ujawnione statystyki etnicznej przestępczości szokują. Stany Zjednoczone od lat terroryzują Afroamerykanie.

– Jeśli czarny bandyta rabuje sklep, a biały właściciel broni swojej własności, dopuśćmy stosując chwyty obezwładniające, zostaje natychmiast okrzyknięty rasistą. Dlaczego jednak czarny napastnik nie jest już nazwany po imieniu bandytą, tylko uczestnikiem antyrasistowskich protestów? – tak jeden z amerykańskich użytkowników Twittera przedstawił swój punkt widzenia na zamieszki w USA.

Na poparcie zamieścił dane wskazujące, że Stany Zjednoczone od lat cierpią na zjawisko „odwrotnego rasizmu”. Mówiąc wprost biała, ale także hiszpańskojęzyczna ludność jest ofiarą zmasowanego szowinizmu i terroru kryminalnego ze strony Afroamerykanów.

Dane Bureau of Justice Statistics, w National Crime Victimization Survey z 2018 r. szokują. Afroamerykanie stanowią jedynie 12 procent społeczeństwa USA. Tymczasem są sprawcami 550 tys. kryminalnych napadów na białych Amerykanów. Akty przemocy na tle etnicznym można nazwać prościej czarnym terrorem rasistowskim.

Tymczasem, jak wskazują dane policyjne, biali Amerykanie z tych samych pobudek nękają Afroamerykanów 59 tys. razy w roku.

Nie chodzi jedynie o jeden wymiar afroamerykańskiego rasizmu. Czarnoskóra ludność dokonuje 112 tys. czynów kryminalnych wobec hiszpańskojęzycznej grupy etnicznej. Z tego wynika, że ofiarami czarnoskórych szowinistów padają głównie ubodzy imigranci z Meksyku i innych państw Ameryki Południowej.

Z kolei ci ostatni, podobnie jak Afroamerykanie, nienawidzą białych Amerykanów. Świadczy o tym 365 tys. rasistowskich napadów na białą ludność rocznie.
Wniosek jest szokująco niewygodny dla lewicowych głosicieli rzekomej nierówności etnicznej, a przede wszystkim dla usprawiedliwiania fali rozruchów niszczącej amerykańskie miasta.

Najbardziej prześladowaną z pobudek etnicznych grupą obywateli są biali mieszkańcy USA. Najbardziej agresywną mniejszością etniczną są Afroamerykanie, którzy wykorzystują poprawność polityczną, jako pretekst szowinistycznych i kryminalnych zamieszek.

- reklama -
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze