INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:18 | czwartek | 29.09.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kto organizuje Tęczowe Disco pod Pałacem? Lewica spiera się o tę kontrowersyjną imprezę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 września

Najlepsza polska opera

28 września 1865 r. Ognisty mazur i aria o starym zegarze. Ale nie tylko to stanowi o sukcesie najlepszej polskiej opery. Była nośnikiem patriotyzmu. I...

Koniecznie przeczytaj

Nieoczekiwanie politycy opozycji starli się o przygotowywaną przez środowiska LGBT i związane z Warszawskim Strajkiem Kobiet dyskotekę, jaka odbywa się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

– O godz. 19:00 osoby będące w okolicy Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz osoby przechodzące we wspomnianym miejscu odpalają głośniki (kto ma przynosi własny) na blu, komóreczki lub słuchawki i przez uznany przez siebie za odpowiedni czas tańczą, śpiewają, tuptają nóżką, machają tęczą w kierunku Pałacu Prezydenckiego. Styl dowolny – napisano na facebookowej stronie wydarzenia.

- reklama -

Zdaniem organizatorów, taka „dyskoteka” ma służyć pokazaniu niezgody środowisk LGBT na politykę społeczną, której zwolennikiem jest Andrzej Duda. – Koniecznie przyjdźcie i wytańczcie mu wszystko przed oknami! Love is love! – piszą aktywiści.

Nieoczekiwanie akcja spotkała się z oburzeniem ze strony polityków Platformy Obywatelskiej. Paweł Rabiej na Twitterze całą imprezę uznał za… prowokację w kremlowskim stylu przygotowaną przez prawicę, po to by skompromitować środowiska LGBT.

Nie pozostał mu dłużny Adrian Zandberg z Lewicy.   – Politycy Koalicji Obywatelskiej twierdzą, że pokojowa demonstracja przeciw szczuciu na mniejszości to „prowokacja”, a dziewczyny, które organizowały Parady Równości, to „prawicowi działacze”. Tego jeszcze nie grali – napisał Zandberg na Twitterze.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Profesor Bralczyk na cenzurowanym  

Prof. Jerzy Bralczyk to wybitny znawca języka polskiego. Właśnie został ocenzurowany, a jego wykład usunięty z internetu. Okazało się,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx