INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:55 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Skandynawskie media: BLM to rasizm, chaos i apartheid

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Szwedzcy dziennikarze krytykują Parlament Europejski za poparcie BLM. Ruchem kierują marksiści, których celem jest zaprowadzenie w USA segregacji rasowej i totalitaryzmu.

– Popierając ruch BLM, Parlament Europejski wystawił się na pośmiewisko – uważają dziennikarze portalu Nyheteridag. Ronie Berggren i Emmie Mikaelsson skrytykowali przyjętą niedawno rezolucję, w której eurodeputowani potępili „strukturalny rasizm” w USA, a także „prowokacyjną retorykę” Donalda Trumpa.
Przypomnijmy, że amerykański prezydent podpisał dekret o karaniu więzieniem niszczycieli pomników oraz na wypadek eskalacji niepokojów utrzymuje w gotowości armię i gwardię narodową.

Tymczasem szwedzcy dziennikarze uważają rezolucję Europarlamentu za „hańbę dla wszystkich partii politycznych, które ją podpisały”. Jak tłumaczą, Trump nie karze pokojowych demonstrantów, tylko przestępców, którzy skazują na cierpienie biedne, afroamerykańskie dzielnice amerykańskich miast.

- reklama -

Zdaniem Ronie Berggren i Emmie Mikaelsson eurodeputowani powinini oskarżać samorządy złożone z liberałów, które nie „kiwają palcem, żeby poprawić los Afroamerykanów w miastach, którymi zarządzają”. – Tymczasem dzięki BLM i partii demokratycznej w czarnych dzielnicach kwitnie bandytyzm, wandalizm i chaos.

Gdzie w tym wina DonaldaTrumpa, którego piętnuje Parlament Europejski, pytają szwedzcy dziennikarze?

„Nyheteridag” krytykuje całą Unię Europejską „za poparcie lewactwa, które chce rozwiązać policję i otwarcie przyznaje się do marksistowskiej ideologii”. Jak przypomina, BLM nie ukrywa, że jednym z jego głównych celów jest „przegonienie Donalda Trumpa z Białego Domu”.

- reklama -

To sterowany przez liberałów projekt o wyraźnych celach politycznych, a nie żadnej ruch społeczny, ocenia szwedzki tytuł. Nazywa BLM „zgubnym lewackim aktywizmem, którego nie da się pogodzić z ideałami demokracji i swobody wyrażania poglądów”.

– Tak, z każdą formą rasizmu należy walczyć zdecydowanie. Jednak nie takimi metodami, jakich używa BLM i nie rezolucjami, które wystawiają Parlament Europejski na pośmiewisko –
kończy portal.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx