INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

04:58 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Samba Rafała Trzaskowskiego. Za trwające 3 minuty wystąpienie w Brazylii dzisiejszego prezydenta Warszawy polscy podatnicy zapłacili… 63 tys. złotych!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Portal niezależna.pl dotarł do informacji z których wynika, że podróż Rafała Trzaskowskiego do Brazylii w 2014 r. kosztowała zawrotną kwotę 63 tys. złotych.

Trzaskowski, jako minister administracji i cyfryzacji pojechał służbowo do Sao Paulo, bo zabrać głos w międzynarodowej konferencji NetMundial, dotyczącej zarządzaniem Internetem. W podróży, trwającej 6 dni (sama konferencja była dwudniowa) towarzyszyły mu dwie osoby. Rachunek, jaki musiał zapłacić polski podatnik jest całkiem słony: 63 128,65 zł. Wystąpienie zaś Trzaskowskiego trwało nieco więcej niż 3 (sic!) minuty.

- reklama -

Jak podają dziennikarze portalu, najdroższa wycieczka do Brazylii, dostępna w jednym z warszawskich biur turystycznych kosztuje nieco ponad 8 tys. za osobę, gwarantuje noclegi w najlepszych hotelach i trwa 12 dni!

No cóż, drogo nam przyszło zapłacić za „sambę Rafała Trzaskowskiego” jak trafnie nazwał całą eskapadę jeden  polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: DoRzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx