INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

22:36 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Samba Rafała Trzaskowskiego. Za trwające 3 minuty wystąpienie w Brazylii dzisiejszego prezydenta Warszawy polscy podatnicy zapłacili… 63 tys. złotych!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Portal niezależna.pl dotarł do informacji z których wynika, że podróż Rafała Trzaskowskiego do Brazylii w 2014 r. kosztowała zawrotną kwotę 63 tys. złotych.

Trzaskowski, jako minister administracji i cyfryzacji pojechał służbowo do Sao Paulo, bo zabrać głos w międzynarodowej konferencji NetMundial, dotyczącej zarządzaniem Internetem. W podróży, trwającej 6 dni (sama konferencja była dwudniowa) towarzyszyły mu dwie osoby. Rachunek, jaki musiał zapłacić polski podatnik jest całkiem słony: 63 128,65 zł. Wystąpienie zaś Trzaskowskiego trwało nieco więcej niż 3 (sic!) minuty.

- reklama -

Jak podają dziennikarze portalu, najdroższa wycieczka do Brazylii, dostępna w jednym z warszawskich biur turystycznych kosztuje nieco ponad 8 tys. za osobę, gwarantuje noclegi w najlepszych hotelach i trwa 12 dni!

No cóż, drogo nam przyszło zapłacić za „sambę Rafała Trzaskowskiego” jak trafnie nazwał całą eskapadę jeden  polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: DoRzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x