INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:34 | niedziela | 21.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Durczok do Kaczyńskiego: Jak czuje się król Polski, który boi się wyjść do ludzi?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

– Jak czuje się król Polski, który boi się wyjść do ludzi. Jak czuje się ktoś, kto świadomie doprowadził kraj do wrzenia i patrzy na to wszystko z chorą satysfakcją? – pisze Kamil Durczok, adresując swoje słowa do Jarosława Kaczyńskiego.

Niegdyś popularny dziennikarz telewizyjny zdecydował się napisać list otwarty do lidera Prawa i Sprawiedliwości. Bezpośrednim powodem były protesty społeczne, do których doszło w ciągu kilku ostatnich dni w niektórych miastach w Polsce. Durczok odniósł się także do obostrzeń wprowadzonych przez rząd w związku z szalejącą pandemią.

- reklama -

– Panie Jarosławie Kaczyński! Nie piszę ‘szanowny’, bo Pana nie szanuję. Choć prawdopodobnie spływa to po Panu jak po kaczce, a tego listu i tak Pan nie przeczyta – zaczyna Durczok w dosyć nietypowy sposób.

– Pańska służba zatrudniona w Trybunale Konstytucyjnym, wydała jeden z haniebniejszych wyroków w najnowszej historii Polski. Na pańskie polecenie, Trybunał zamienił życie tysięcy ludzi w piekło – pisze dalej niegdysiejszy dziennikarz.

– Pan, człowiek, który z wyboru nie ma potomka, odebrał prawo wyboru innym ludziom. Brutalnie, bez skrupułów, w zmowie z innymi mężczyznami, którzy skupieni w organizacji nazywającej się kościołem katolickim, od dziesięcioleci zajmują się tuszowaniem pedofilii we własnych szeregach. Tak oto zorganizowany związek bezdzietnych urządza życie polskim rodzinom – dodaje.

- reklama -

– Frapuje mnie, jak Pan się z tym czuje. Jak czuje się król Polski, który boi się wyjść do ludzi. Jak czuje się ktoś, kto świadomie doprowadził kraj do wrzenia i patrzy na to wszystko z chorą satysfakcją – pyta się Durczok.

– Szczuje Pan, pogardza i obraża. Nie wiem, czy ktokolwiek po pańskim (rychłym mam nadzieję) końcu rządów, będzie w stanie ten burdel posprzątać – kończy swój list niegdyś popularny prezenter.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx