INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:46 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Marszałek Grodzki w TVP: Nie wierzmy rządowej propagandzie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Wczoraj na antenie TVP orędzie wygłosił marszałek Senatu, Tomasz Grodzki. W krótkich słowach wytłumaczył, skąd jego zdaniem, wziął się protest „Media bez wyboru”.

– Rolą wolnych mediów jest patrzeć na ręce władzy. Każdej władzy. Bez nich nikt by nie słyszał o aferze z respiratorami widmo od handlarza bronią, maseczkach od instruktora narciarstwa, 70 mln zł na wybory kopertowe, ostentacyjnym łamaniu obostrzeń covidowych przez przedstawicieli władzy, jej nieudolności i chaosowi w walce z pandemią oraz o wielu, wielu, innych aferach – mówił Grodzki.

– Nie wierzcie Państwo rządowej propagandzie. […] Tak zwane media publiczne dostają z naszych pieniędzy co roku gigantyczną kwotę 2 miliardów złotych na swoją działalność, podczas gdy te pieniądze powinny zostać przeznaczone na wsparcie ochrony zdrowia walczącej z covid-19 czy na onkologię – zauważył marszałek Senatu.

- reklama -

– Dla porównania: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wspierana przez nas wszystkich, zebrała przez 29 lat ponad 1 miliard 300 milionów złotych i przekazała je na ratowanie życia i zdrowia najbardziej potrzebujących. Tymczasem rząd wolał jedną złą decyzją przeznaczyć ogromną kwotę 2 miliardów złotych z naszych podatków na propagandową TVP. To czysta hipokryzja – dodał Grodzki.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Izrael – więzienie za film o Chrystusie

Część izraelskich polityków na serio zamierza zabrać się za „opiłowanie” chrześcijan. Do Knesetu wpłynął projekt ustawy zakazującej każdej publikacji...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx