INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:38 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wiemy, co zamknie Morawiecki! To będze naprawdę “twardy” lockdown

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Co prawda dopiero dziś o 11 mają zostać ogłoszone nowe restrykcje związane z pandemią, to już teraz pojawiają się informacje, co zostanie nieodwołalnie zamknięte. I to co najmniej na dwa tygodnie.

– W okresie okołoświątecznym ponownie będą zamknięte duże sklepy, salony usługowe. Rozważana jest kwestia żłobków i przedszkoli. Rada była zgodna, że lockdown powinien być mocniejszy. Jeśli z danych wynika, że obecnie młodsze dzieci wyraźnie częściej się zakażają i mogą być źródłem choroby swoich rodziców i dziadków, to żłobki i przedszkola będą zamknięte – powiedziała Polskiej Agencji Prasowej prof. dr hab. n. med. Magdalena Marczyńska, która uczestniczyła w rządowej konferencj na temat obostrzeń.

– Nie było rozmowy o zakazie przemieszczania. Raczej będą apele o to, aby zmniejszyć mobilność w okresie świątecznym – dodała Marczyńska.

- reklama -

– Rada wyraźnie wskazywała, że muszą być wprowadzone znaczne ograniczenia w liczbie wiernych w kościołach, a może nawet zamknięcie. Rząd chyba jednak w związku ze świętami nie podejmie takich decyzji – zauważyła Marczyńska.

Nowe obostrzenia mają obowiązywać przez kolejne dwa tygodnie. Zaczną się tydzień przed Wielkanocą, skończą zaś tydzień  po niej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x